marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaXiaomi napoveduje svoj prvenec na IFA 2026 in potrjuje dolgoročno zavezanost Evropi
15.07.2026

Xiaomi se je udeležil uradnega dogodka IFA Kick-Off v Berlinu, kjer je ponovno potrdil svojo dolgoročno zavezanost Evropi in napovedal, da bo letos septembra prvič nastopil na sejmu IFA.

slikaPremagajte vsak trenutek brez prekinitev s telefonom Galaxy A57
13.07.2026

Ne zavedamo se, kako zelo se zanašamo na svoje telefone, dokler nas ne začnejo upočasnjevati v najslabšem možnem trenutku. Zagotovo poznate tisti frustrirajoči trenutek, ko se navigacijska aplikacija ponovno naloži ravno takrat, ko morate zaviti.

slikaOd sestankov do rezultatov: kako Galaxy S26 pomaga preiti od razprave k dejanjem
10.07.2026

Pogosto se začne s stavkom, ki ga nihče zares ne zapiše. »K temu se vrnimo, ko dobimo odziv stranke.« Sledijo komentarji, delne odločitve, skupni dokument in hitro: »To bomo uredili.« Sestanek se konča, vsi prikimajo, deset minut pozneje pa se v skupinskem klepetu pojavi isto vprašanje: »Kaj smo pravzaprav dogovorili?«

slikaPoletje v ritmu glasbe in nepozabnih foto utrinkov
08.07.2026

Poletje ima svoj tempo – nepredvidljiv, glasen in poln trenutkov, ki ostanejo z nami še dolgo. Začne se z načrti, nadaljuje z nepričakovanimi srečanji in vrhunci, ki jih prinesejo koncerti pod odprtim nebom, ter se pogosto zaključi pozno v noč.

članki

Lenovo prejel rekordnih 10 nagrad Red Dot


01.04.2015
Objavil: Dare Gliha

Družba Lenovo je za svoje izdelke prejela deset oblikovalskih nagrad Red Dot. Med Lenovo napravami, ki po mnenju strokovne žirije izstopajo s svojimi oblikovalskimi vrlinami, so prenosniki Lenovo ThinkPad X1 Carbon, ThinkPad Yoga 14, Y40, monitorja ThinkVision Pro2840m in X24, računalnika vse-v-enem Lenovo Horizon 2s ter A740, delovna postaja ThinkStation P900, tablica ThinkPad Tablet z dodatki ter vsestranski pripomoček ThinkPad Stack.

Podeljene nagrade so rezultat odličnega dela oblikovalske ekipe družbe Lenovo, ki je predlani prejela prestižni naziv 'Red Dot design team of the year 2013'. Red Dot je mednarodna organizacija industrijskih oblikovalcev s sedežem v nemškem mestu Essen. Letos je imela 38-članska strokovna žirija v oceni več kot 5.000 izdelkov iz 56 držav, zato je uspeh družbe Lenovo posebej velik.

“Nagrade in priznanja, ki smo jih leto za letom deležni s strani organizacije Red Dot, so velika čast in dokaz odličnega dela naše oblikovalske ekipe. Širok nabor letos nagrajenih izdelkov priča o tem, da sta naš edinstveni oblikovalski jezik ter izjemna uporabniška izkušnja, odlično sprejeta tako med uporabniki kot strokovnjaki,” je povedal šef oddelka Think Design v družbi Lenovo David Hill.

“Lenovo je že vrsto let med prejemniki nagrad Red Dot, v zadnjih letih je osvojil kar 37 teh prestižnih nagrad. Povsem mednarodna oblikovalska filozofija podjetja, ki izpostavlja ustvarjanje edinstvene uporabniške izkušnje, združena z vrsto uporabnih inovacij, v izvedbi oblikovalcev in inženirjev resnično poskrbi za nadpovprečne izdelke, pripravljene na prihodnost,” je dodal šef oddelka PC Design v družbi Lenovo Johnson Li.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki