marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaOnkraj zaslona: čarobnost pisala S Pen in priročne geste
30.01.2026

Kot je nekoč dejal pesnik, je pero močnejše od meča. Na Galaxy S25 Ultra ali Galaxy Tab S11 pa je zagotovo tudi pametnejše. Pisalo S Pen, ki je na voljo pri teh modelih, zmore veliko več kot le pisanje. Deluje lahko kot daljinski upravljalnik za predstavitve, sprožilec fotoaparata ali celo prevajalnik z naprednimi funkcijami, ki jih poganja umetna inteligenca.

slikaHONOR Magic8 Lite prejel priznano nagrado Editor's Choice
28.01.2026

HONOR je za najnovejši telefon prejel priznanje Editor's Choice, ki ga podeljuje eden vodilnih svetovnih tehnoloških medijev Android Headlines. Nagrada potrjuje prepričljivo kombinacijo visoke vzdržljivosti, zmogljive baterije in privlačne cene, s katero HONOR Magic8 Lite izstopa v segmentu pametnih telefonov srednjega razreda.

slikaXiaomi predstavlja serijo REDMI Note 15
26.01.2026

Novo serijo REDMI Note 15 sestavljajo modeli REDMI Note 15 Pro+ 5G, REDMI Note 15 Pro 5G, REDMI Note 15 Pro, REDMI Note 15 5G in REDMI Note 15. Odlikujejo jih trdnost titana, dolga življenjska doba baterije, povečana odpornost proti padcem, vodi in prahu, izboljšani fotografski sistemi, zmogljivost na ravni paradnih modelov in brezhibna uporabniška izkušnja.

slikaSamsung Wallet uvaja dostop z digitalnim ključem za izbrane Toyotine modele
23.01.2026

Samsung je sporočil, da Samsung Wallet (digitalna denarnica) od januarja 2026 podpira združljivost z digitalnim ključem za izbrana vozila Toyota. Ta nova funkcija bo uporabnikom združljivih pametnih telefonov Samsung Galaxy omogočala odklepanje, zaklepanje in zagon njihovih vozil Toyota, kar zagotavlja priročno in varno izkušnjo vožnje.

članki

Korona kriza prizadela tudi Foxconn


18.05.2020
Objavil: Dare Gliha

Korona virus in z njim povezana kriza je prizadela tudi Foxconn, kjer so zabeležili najslabše četrtletje v zadnjih dvajsetih letih. Podjetje je v tem obdobju poročalo o čistem dobičku 70,3 milijona, kar je najnižja vrednost od prvega četrtletja leta 2000.

Vseeno pa pri podjetju pričakujejo, da se bo poslovanje stabiliziralo že v drugem četrtletju, saj so sedaj vse tovarne na Kitajskem že odprte. Predvidevajo, da bo rast glede na prvo četrtletje dvoštevilčna, kar pa vseeno ne bo dovolj za letno rast glede na leto poprej. Pričakuje se, da bodo rezultati konec leta vseeno malenkost slabši kot lani.

Pri Foxconnu predvidevajo, da bodo imeli rast okoli 10 % na oddelku za računalništvo in podjetništvo, na področju potrošniške elektronike pa številke ne kažejo tako dobrih rezultatov. Napovedujejo, da bodo prihodki glede na leto poprej kar do 15 % nižji, kar je posledica nižje kupne moči in posledično manjšega povpraševanja.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki