marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHONOR na MWC 2026 prejel globalna priznanja za Robot Phone in zložljivi Magic V6
18.03.2026

Predstavitve HONOR na sejmu MWC 2026 so pritegnile veliko pozornosti mednarodnih medijev. Bloomberg je zapisal, da so pomembno zaznamovale letošnje srečanje mobilne industrije, Reuters in CNBC pa sta izpostavila napredek podjetja na področju utelešene umetne inteligence.

slikaSamsung prejel 77 priznanj na nagradah iF Design Awards 2026
16.03.2026

Samsung je sporočil, da je na mednarodnem tekmovanju International Forum (iF) Design Awards 2026, prestižnem nemškem mednarodnem natečaju za oblikovanje, prejelo skupno 77 nagrad. Med priznanji sta tudi zlati nagradi za Samsung Music Studio 5 in za trajnostno oblikovalsko identiteto dodatkov za gospodinjske aparate.

slikaKaj je na MWC 2026 pokazal Huawei
13.03.2026

Huawei je na svetovnem mobilnem kongresu MWC 2026 ustvaril novo izkušnjo pametnega življenja z inovacijami za različne naprave. Pod geslom »Zdaj je vaš trenutek« so prikazali osupljivo paleto izdelkov, vključno s pametnimi telefoni, osebnimi računalniki, tablicami, urami in slušalkami.

slikaSamsung Galaxy S26 Ultra prejel nagrado Best in Show
12.03.2026

Samsung je sporočil, da je telefon Galaxy S26 Ultra prejel nagrado Best in Show na podelitvi Global Mobile Awards (GLOMO Awards) v okviru sejma Mobile World Congress (MWC) 2026, ki je potekal v Barceloni v Španiji.

članki

Apple bo za kitajski trg izdal iPhone-a brez WiFi-ja


17.07.2009
Objavil: Aleš Poljak

Raziskovalno podjetje Wedge partners je razkrilo, da je Apple pred kratkim poslal prošnjo Kitajski vladi za začetek uradne prodaje novega iPhone-a. A kot kaže bo moral iti Apple na roko skrajno konzervativni kitajski vladi, saj so državniki po vsej verjetnosti zahtevali, da se WiFi vmesnik onemogoči, oziroma ga aparati sploh ne bodo imeli.

Kitajska vlada raje vidi, da državljani do internetnih vsebin dostopajo preko mobilnih omrežij, katera so enostavno nadzorovana, kot pa preko raznoraznih WiFi dostopnih točk, kjer bi represivo težko izvajali.

Raziskave so pokazale, da je število prodanih iPhone-ov preko sivega trga preseglo številko milijon prodanih kosov, zato so tudi prizadevanja Apple-a logične, da osvoji še ta velik trg. Če se te govorice izkažejo kot pravilne, bo Apple-ova razlaga, zakaj je povezljivost aparata omejena, definitivno zanimiva.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki