marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaDo boljšega zdravja kar med spanjem z uro Galaxy Watch
30.06.2025

Ko gre za vaše zdravje, lahko že majhne spremembe naredijo veliko razliko. Vsaka drobna izboljšava vaših vsakodnevnih navad prispeva k celostnemu boljšemu počutju, naslednja generacija ur Galaxy Watch pa vam bo pri tem še učinkoviteje pomagala z naborom novih funkcij za boljši spanec, zdravje srca, telesno pripravljenost in prehrano.

slikaHuaweieva dobava nosljivih naprav presegla 200 milijonov
27.06.2025

Poročilo raziskovalnega podjetja IDC razkriva, da je v prvem četrtletju letošnjega leta Huawei zasedel prvo mesto na globalnem trgu pametnih ur in hkrati ohranil trdno rast ter vodilni položaj po obsegu prodaje na domačem, kitajskem trgu. Poleg tega je podjetje do 5. junija 2025 prodalo več kot 200 milijonov nosljivih naprav.

slikaGalaxy Unpacked 2025: Ultra doživetje je pripravljeno, da se razpre
25.06.2025

Že vrsto let Samsung Electronics oblikuje svoje naprave glede na to, kar ljudje resnično potrebujejo, kot so boljša zmogljivost, ostrejše kamere in pametnejši načini za ohranjanje povezave. Z Galaxy AI presega to, kar naprave zmorejo, gre za to, kako ljudje z njimi komunicirajo.

slikaPametna kamera telefona zdaj razume, kaj gledate, in se odzove
23.06.2025

Današnja mobilna fotografija presega zgolj visokokakovostne leče ali napredne senzorje. Zahteva popolno usklajenost strojne in programske opreme ter umetne inteligence. Zato Samsung pri razvoju kamer sledi celostnemu pristopu, kjer vsak napredek temelji na tesno povezanih tehnologijah.

članki

Jelly Bean raste hitreje kot Ice Cream Sandwich


07.01.2013
Objavil: Dare Gliha

Google je v petek razkril nove podatke o uporabi lastnega operacijskega sistema Android v pametnih telefonih. Sedaj je znano, da je Jelly Bean nameščen na 10,2 odstotka vseh Androidnih naprav.

Statistika je narejena na podlagi dostopov do trgovine Play v roku 14-ih dni. Prejšnja različica Ice Cream Sandwich je še vedno nameščena na 29,1 odstotka naprav, Honeycomb je na 1,5 odstotka naprav, kar na 47,6 odstotka naprav pa je še vedno nameščen Gingerbread. Tudi starejše različice kot so Froyo, Eclair in Donut so še vedno močno prisotne, saj so nameščene na kar 11,6 odstotka vseh naprav.

Jelly Bean je v skoraj šestih mesecih od lansiranja prodobil 10 odstotkov deleža, njegov predhodnik pa je v enakem časovnem obdobju bil nameščen le na 7,1 odstotka naprav. Zelo verjetno gre to pripisati dejstvu, da je Android v zadnjem letu postal dominanten operacijski sistem za pametne mobilnike, tako na področju Amerike, kot Evrope.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki