marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaNova doba športnega oddajanja: Galaxy S26 Ultra odpira nove perspektive
17.04.2026

Samsung, svetovni partner organizacije Ulična liga za skateboarding (Street League Skateboarding - SLS), je sporočil, da je bil Galaxy S26 Ultra prvič uporabljen za snemanje tekmovanja Ulična liga za skateboarding v živo, ko je 4. aprila zajel dogodek SLS DTLA Takeover.

slikaPametne ure Huawei dobile brezstično plačevanje brez telefona
15.04.2026

Huawei je napovedal pomembno širitev plačilne rešitve Curve Pay po Evropi. Gre za pomemben korak naprej, saj pametne ure dobivajo funkcionalnosti, ki so bile do zdaj rezervirane predvsem za pametne telefone.

slikaVeč kot polovica Evropejcev priznava, da v javnosti pogleda na zaslon telefona neznanca
13.04.2026

Nova raziskava podjetja Samsung razkriva, da so evropski javni prostori postali skupni zasloni: 56 odstotkov ljudi pravi, da so po naključju pogledali na telefon neznanca, pri čemer kot najverjetnejši kraj za opazovanje zaslona druge osebe navajajo javni prevoz (57 %).

slikaTelefona Samsung Galaxy A57 5G in Galaxy A37 5G sta zdaj na voljo v Sloveniji
10.04.2026

Samsung je sporočil, da sta nova Galaxy A57 5G in Galaxy A37 5G, najnovejša predstavnika serije Galaxy A, ki prinašata najnovejše Samsung mobilne inovacije, vključno z nadgrajeno funkcionalnostjo Izjemna inteligenca na voljo v Sloveniji.

članki

iPhone-ova SMS luknja odpravljena


05.08.2009
Objavil: Mitja Zupančič

Vsaj tako trdijo pri Applu. iPhone-i s 3.0 različico programske opreme imajo, oziroma so imeli težave z varnostno luknjo. Tudi v "offline" načinu so namreč hekerji lahko dostopali do omenjenih modelov s posebnim tipom SMS sporočila.

Pri Applu pravijo, da so popravek izdali že v petek, takoj ko je bila luknja izpostavljena na Black Hat varnostni konferenci v Las Vegasu.

Podobne težave pa so našli tudi pri mobilnikih z Googlovim Androidom in Microsoftovim Windows Mobile operacijskim sistemom. Na Androidu je težava že odpravljena, pri Microsoftu pa še raziskujejo varnostno luknjo.

Jabolčniki pravijo, da bodo uporabniki obveščeni za popravek ob prvem kontaktu mobilnika z računalom.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki