marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaNajlepše trenutke je običajno najtežje ujeti
20.07.2026

Predstavljajte si naslednje: osvetlitev je idealna, vzdušje za mizo je sproščeno, vaša skupina prijateljev pa se iskreno smeji. To je spomin kot iz učbenika, točno takšen trenutek, ki ga ustvarjalci z veseljem dokumentirajo. Izvlečete pametni telefon, da bi ga posneli, in iluzija se v trenutku razblini.

slikaKmalu prihaja nov z umetno inteligenco podprt spremljevalec za vaše zdravje na zapestju
18.07.2026

Ker umetna inteligenca postaja sestavni del vsakdanjega življenja, mobilne naprave predstavljajo glavno vstopno točko za izkoriščanje njenega polnega potenciala. Najpomembneje je, kako je mogoče umetno inteligenco smiselno vključiti v vsakdanje življenje, brezhibno, intuitivno in na načine, ki uporabnikom resnično nudijo podporo.

slikaSamsung sodeluje z družbo Alcedis
17.07.2026

Samsung je naznanil partnerstvo z družbo Alcedis, digitalno usmerjeno organizacijo za klinične raziskave, specializirano za podatkovno vodene klinične študije, z namenom pretvoriti biometrične podatke, zbrane z nosljivimi napravami, v pomembne dokaze za klinične študije v farmacevtskih in drugih raziskovalnih organizacijah ter s tem povečati učinkovitost tako glede stroškov kot časa.

slikaXiaomi napoveduje svoj prvenec na IFA 2026 in potrjuje dolgoročno zavezanost Evropi
15.07.2026

Xiaomi se je udeležil uradnega dogodka IFA Kick-Off v Berlinu, kjer je ponovno potrdil svojo dolgoročno zavezanost Evropi in napovedal, da bo letos septembra prvič nastopil na sejmu IFA.

članki

iPhone z OLED zaslonom


02.04.2009
Objavil: Mitja Zupančič

Podjetji LG in Apple sta podpisali multimilijonsko pogodbo za dobavo zaslonov z OLED tehnologijo. Zaslone bodo vgrajevali v prihajajoče modele iPhone, Touch in tudi v prenosnike.

Korejski LG je za razvoj novih monitorjev in zaslonov potrdil prejem plačila v vrednosti preko 300 milijonov angleških funtov in s so tem postalo tudi eksluzivni dobavitelj zaslonov za podjetje Apple.

Z razvojem OLED zaslonov bodo vpeljali tudi nove rešitve. Tako se na novih zaslonih naj ne bi več videlo prstnih odtisov, kjer človeško olje in znoj pustita sledi. Korejci so prepričani, da bo dodaten sloj preko zaslonov rešil vse težave.

Možnosti za novi iPhone in iPod touch so očitno tudi vse večje, saj namreč upada prodaja Applovega mobilnika. Nova programska oprema bo nekaj novosti seveda doprinesla, a kljub temu ne bodite presenečeni, če se bo kmalu pojavil nov iPhone.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki