marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaLenovo dosegel izjemne rezultate v četrtem četrtletju
03.06.2026

Lenovo Group Limited je skupaj s svojimi hčerinskimi podjetji (v nadaljevanju »skupina«) objavila rezultate za četrto četrtletje in poslovno leto 2025/26 ter poročala o izjemnem četrtem četrtletju in najuspešnejšem poslovnem letu v zgodovini skupine.

slikaAli tvoj telefon zdrži tvoj najdaljši dan?
01.06.2026

Kolikokrat se ti je že zgodilo, da ti zmanjka baterija ravno takrat, ko jo najbolj potrebuješ? Morda ravno takrat, ko potrebuješ prevoz domov po večerni zabavi, ali ko poskušaš ujeti tisti popoln sončni zahod za zgodbo in se zaslon preprosto ugasne. Vsi smo že bili v tej situaciji: v paniki iščemo vtičnico v kavarni ali nosimo powerbank, ki zasede polovico torbe.

slikaHuawei Health+: plačljiva storitev za več zdravja in učinkovitejšo vadbo
29.05.2026

Huawei že nekaj časa dokazuje, da pametne ure niso več le modni dodatek ali podaljšek telefona za prikaz obvestil. S storitvijo Huawei Health+ pa so naredili korak dlje. Ponudili digitalnega spremljevalca za boljše počutje, več gibanja in bolj zdrave navade.

slikaNaraščanje prevar ribarjenja, ki nagovarjajo uporabnike mobilnih telefonov
28.05.2026

V Centru kibernetske varnosti in odpornosti Telekoma Slovenije se dnevno spopadajo z velikim številom prevar ribarjenja (te so še vedno med najbolj pogostimi napadi), ki so ciljno usmerjene na uporabnike mobilnih telefonov.

članki

T-mobile predstavil podrobnosti tarifnega sistema ob nakupu iPhonea


12.11.2007
Objavil: Sašo Mlakar

Pri T-Mobile Germany so najavili tarife, katere nameravajo ponuditi kupcem Apple iPhonea, katrerega prodaja se je pričela v petek. Nove tarife se pričnejo pri 49 evrih na mesec in vsebujejo neomejen prenos podatkov, vizualno glasovno pošto in dostop do preko 8000 T-Mobileovih Wi-Fi brezžičnih vročih točk v Nemčiji.

»To pomeni, da lahko uporabniki uživajo v fantastičnem doživetju mobilnega interneta na mobilniku iPhone brez skrbi,« je dejal Philipp Humm, upravljalni direktor družbe T-Mobile Germany. »Neverjetna kombinacija T-Mobile EDGE omrežja združena z največjo ponudbo Wi-Fi vročih točk in ekskluziven 'iPhone komplet' ponujajo strankam T-Mobilea vse, kar potrebujejo za popolno doživetje iPhonea.«

iPhone se je pričel prodajati 9. novembra in se bo v Nemčiji prodajal v trgovinah Deutsche Telekoma in spletnih trgovinah T-Mobilea. Za nakup iPhonea se bo potrebno vezati za dve leti, 8 GB model pa bo na voljo za 399 evrov.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki