marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaSamsung na MWC 2026 nadgrajuje Galaxy AI in povezani ekosistem
09.03.2026

Samsung je na sejmu Mobile World Congress (MWC) 2026 predstavil svojo razširjeno razstavo. Razstavni prostor Samsung je bil nadgradnja uspeha dogodka Galaxy Unpacked in presega zgolj predstavitev mobilne naprave z demonstracijo, kako Galaxy AI postaja resnično agentni spremljevalec, ki omogoča bolj personalizirane, intuitivne ter brezhibno povezane izkušnje v celotnem ekosistemu Galaxy.

slikaXiaomi na MWC 2026 predstavil ekosistem umetne inteligence nove generacije
06.03.2026

Na svetovnem mobilnem kongresu 2026 je Xiaomi predstavil pametni ekosistem »Človek × Avto × Dom«, ki ga poganja obsežna umetna inteligenca, globoko integrirana v različne primere rabe. Z njim podjetje prikazuje uspešen prehod od konceptualne inovacije do praktične uporabe, s čimer pripelje umetno inteligenco onkraj digitalnega sveta v vsakdanji fizični svet.

slikaKako HONOR Magic8 Pro poenostavi vsakdan z napredno umetno inteligenco
05.03.2026

Z modelom HONOR Magic8 Pro umetna inteligenca ni več le funkcija v ozadju, temveč aktivna pomočnica. Samodejno izboljša fotografije, omogoča upravljanje z glasom, predlaga uporabne funkcije in olajša prenos datotek med različnimi napravami.

slikaGalaxy AI širi večagentni ekosistem, da uporabnikom ponudi več izbire in prilagodljivosti
04.03.2026

Samsung je napovedal nadaljnjo širitev Galaxy AI in s tem okrepilo svojo vizijo bogatega, odprtega in integriranega večagentnega ekosistema. Galaxy AI, zasnovan na Samsung viziji umetne inteligence, ki zmanjšuje napor in število korakov pri vsakodnevnih opravilih, je ustvarjen zato, da uporabnikom pomaga stvari opraviti bolj naravno in z več izbire, prilagodljivosti ter nadzora.

članki

iPhone se bliža novemu mejniku


17.01.2020
Objavil: Dare Gliha

Apple je prvi iPhone predstavil pred trinajstimi leti, vse od takrat pa je to njihov najpomembnejši produkt. Mobilnik, ki je spremenil mobilno industrijo, pa se bliža novemu mejniku. Pričakuje se, da bo Apple letos prodal dvomilijardni iPhone.

V to je prepričanih osem analitikov, ki so za Bloomberg še dodali, da Applova prodaja v letu 2020 sledi načrtovanim številkam. Čeprav je prodaja iPhonov od vrhunca med leti 2015 in 2018 padla, bo podjetje doseglo rekorden dobiček, ki naj bi znašal 275 milijarde dolarjev. Še vedno večino tega dobička pripisujejo iPhonu, ne gre pa zanemariti niti dohodkov iz dodatnih storitev, kot so App Store, Apple Pay in Apple Music.

V letu 2020 se pričakuje predstavitev naslednika najcenejšega iPhona SE z imenom iPhone 9, jeseni pa še lansiranje prvih mobilnikov s 5G. Ob tem se pričakuje tudi povečanje prodaje, zato se lahko vprašamo, ali bo podjetje naslednjo milijardo doseglo še prej.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki