marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHONOR predstavlja novo platformo AiMAGE in partnerstvo z družbo ARRI
26.08.2026

HONOR je na dogodku HONOR Imaging Technology Launch predstavil platformo AiMAGE, novo načelo Optics-Intelligence Evolution in sodelovanje z družbo ARRI. Nove rešitve povezujejo napredno optiko, umetno inteligenco in profesionalne filmske tehnologije ter jih približujejo mobilnemu ustvarjanju.

slikaSamsung bo na Gamescom 2026 predstavil najnovejše inovacije na področju iger
24.08.2026

Samsung je napovedal svojo udeležbo na dogodku Gamescom 2026, ki bo potekal na razstavišču v Kölnu (Koelnmesse) v Nemčiji od 26. do 30. avgusta. Tam bo podjetje predstavilo svojo celovito igralno vizijo, ki brezhibno povezuje različne igralne platforme.

slikaBaterija je postala ključni dejavnik pri izbiri pametnega telefona
21.08.2026

Raziskavi Counterpoint Research in Canalys kažeta, da je avtonomija baterije postala najpomembnejši dejavnik pri izbiri novega pametnega telefona, pešanje baterije pa glavni razlog za zamenjavo starega. HONOR na to odgovarja z modelom Magic V6, ki v le 9 mm tankem prepogljivem ohišju skriva 6.660 mAh silicij-ogljikovo baterijo.

slikaDogodek Galaxy avgust 2026
20.08.2026

Serija Galaxy S26 je z doslej najbolj drznimi inovacijami na področju kamere in umetne inteligence postavila nove standarde, s čimer uporabnikom olajšuje vsakodnevno snemanje, ustvarjanje in povezovanje.

članki

iPhone 16 Pro naj bi imel za 20 % svetlejši zaslon


17.05.2024
Objavil: Dare Gliha

Po novih govoricah iz Kitajske, ki jih je na Weibo objavil uporabnik Instant Digital, bo imel iPhone 16 Pro, ki bo prišel konec letošnjega leta, za 20 odstotkov svetlejši zaslon kot njegov predhodnik.

Vendar pa ne govorimo o najvišji svetlosti HDR - namesto tega ta govorica omenja tipično svetlost. Pri iPhonu 15 Pro je tipična svetlost največja pri 1 000 nitih, pri iPhonu 16 Pro pa naj bi se povečala na 1 200 nitov.

Vir te govorice trdi, da bo imel iPhone 16 Pro v načinu visoke svetlosti enako najvišjo vrednost 1.600 nitov kot njegov predhodnik, vendar lahko njegov predhodnik dejansko doseže 2.000 nitov, zato je tu očitno nekaj zmede.

Vsekakor ne bi bilo presenetljivo, če bi Apple zaslon iPhona 16 Pro naredil svetlejši, saj je povečana svetlost v zadnjem času trend tudi v svetu Androida. Tipična svetlost 1.000 nitov je enaka že od predstavitve iPhona 13 Pro leta 2021, zato je verjetno že skrajni čas za povečanje.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki