marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHONOR Magic8 Pro je prejel prestižni priznanji Recommended in Editor’s Choice
30.03.2026

HONOR Magic8 Pro je je v tehnološki industriji prejel pomembni priznanji. Ugledni medij Android Central mu je podelil značko Recommended, portal Android Headlines pa prestižno nagrado Editor’s Choice. Priznanji potrjujeta naprednost naprave, vrhunsko uporabniško izkušnjo in izjemno zmogljivost.

slikaSerija Galaxy Buds4 izboljšuje jasnost klicev s funkcijo HD Voice
28.03.2026

Na nedavnem dogodku Galaxy Unpacked je Samsung predstavil najnaprednejše slušalke Galaxy Buds do zdaj. Serija Galaxy Buds4 zveni tako dobro, kot je udobna za nošenje, z zvokom visoke ločljivosti (hi-res audio) in oblikovnimi inovacijami, ki povečujejo udobje pri vsakodnevni uporabi.

slikaZ Galaxy S26 Ultra delite pod svojimi pogoji
27.03.2026

Uporabniki bi morali imeti nadzor nad tem, kaj lahko drugi vidijo na njihovi napravi. S prvim industrijsko vgrajenim zaslonom za zasebnost (Privacy Display) na Galaxy S26 Ultra se lahko odločite, kdaj želite jasen pogled iz vseh kotov in kdaj želite dodatno zaščito pred radovednimi pogledi.

slikaLahko telefon premaga fotoaparat?
25.03.2026

HONOR je v fotografskem testu primerjal posnetke, ustvarjene s telefonom HONOR Magic8 Pro in profesionalno opremo. Rezultati kažejo, da lahko pametni telefon v številnih situacijah ponudi primerljivo, včasih celo boljšo kakovost.

članki

iPhone 12 šele konec novembra?


03.06.2020
Objavil: Dare Gliha

Na spletu se je pojavilo več govoric, da namerava Apple zaradi letošnje pandemije novo serijo iPhone 12 predstaviti šele konec novembra, kar je posledica enomesečnega zamika tako pri pričetku proizvodnje, kot predstavitve.

Ne glede na datum predstavitve pa naj bi v seriji 12 videli štiri mobilnike, vsi pa bodo podpirali 5G ter imeli OLED zaslon z manjšo zarezo. Velikosti zaslona bodo varirale med 5,4 in 6,7 palca, oblikovno pa naj bi se približali obliki iPada Pro.

Apple naj bi pri seriji 12 predstavil tudi A14 čipset, ki bo baziral na 5 nm tehnologiji podjetja TSMC. Najcenejša izmed četverice naj bi imela 4 GB, dražja pa 6 GB delovnega pomnilnika RAM. Pojavljajo se tudi govorice, da bo osnovna različica po novem imela 128 GB pomnilnika, možno pa bo kupiti velikosti do 512 MB.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki