marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaSamsung Galaxy S26 Ultra prejel nagrado Best in Show
12.03.2026

Samsung je sporočil, da je telefon Galaxy S26 Ultra prejel nagrado Best in Show na podelitvi Global Mobile Awards (GLOMO Awards) v okviru sejma Mobile World Congress (MWC) 2026, ki je potekal v Barceloni v Španiji.

slikaHONOR in Robot Phone v središču pozornosti na MWC 2026
11.03.2026

Na sejmu MWC 2026 v Barceloni je izvršni direktor podjetja HONOR James Li predstavil vizijo Augmented Human Intelligence (AHI), v kateri umetna inteligenca nadgrajuje človeški potencial. Med najbolj izpostavljenimi novostmi je bil futuristični HONOR Robot Phone, ki združuje robotiko, umetno inteligenco in mobilne tehnologije.

slikaSamsung na MWC 2026 nadgrajuje Galaxy AI in povezani ekosistem
09.03.2026

Samsung je na sejmu Mobile World Congress (MWC) 2026 predstavil svojo razširjeno razstavo. Razstavni prostor Samsung je bil nadgradnja uspeha dogodka Galaxy Unpacked in presega zgolj predstavitev mobilne naprave z demonstracijo, kako Galaxy AI postaja resnično agentni spremljevalec, ki omogoča bolj personalizirane, intuitivne ter brezhibno povezane izkušnje v celotnem ekosistemu Galaxy.

slikaXiaomi na MWC 2026 predstavil ekosistem umetne inteligence nove generacije
06.03.2026

Na svetovnem mobilnem kongresu 2026 je Xiaomi predstavil pametni ekosistem »Človek × Avto × Dom«, ki ga poganja obsežna umetna inteligenca, globoko integrirana v različne primere rabe. Z njim podjetje prikazuje uspešen prehod od konceptualne inovacije do praktične uporabe, s čimer pripelje umetno inteligenco onkraj digitalnega sveta v vsakdanji fizični svet.

članki

Ima tudi Galaxy Note8 težave z baterijo?


03.01.2018
Objavil: Dare Gliha

V zadnjem tednu lanskega leta je prišla na dan novica, da ima kar nekaj uporabnikov Samsungovega mobilnika Note8 težave z njegovim delovanjem, točneje z baterijo. Težava ni tako huda kot pri Note7, se pa mobilnika ne da napolniti, če je le-ta popolnoma izpraznjen.

Po širšem razkritju se je izkazalo, da ima podobne težave tudi nekaj uporabnikov Galaxya S8/S8+, ravno tako je težava prisotna pri tablici Galaxy Tab S3. Samsung je sedaj te težave potrdil, vendar navajajo, da so dobili le nekaj primerov in da težavo podrobneje preiskujejo.

V izjavi so zapisali, da navedbe in težave uporabnikov jemljejo resno, sumijo pa, da je težava prisotna v povezavi z upravljanjem polnjenja. Trenutno več informacij ne morejo podati, saj so dobili le nekaj primerov okvarjenih mobilnikov, da pa se lahko na njih obrnejo vsi uporabniki, ki bi omenjene težave zaznali na svoji napravi.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki