marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHONOR Magic8 Pro je prejel prestižni priznanji Recommended in Editor’s Choice
30.03.2026

HONOR Magic8 Pro je je v tehnološki industriji prejel pomembni priznanji. Ugledni medij Android Central mu je podelil značko Recommended, portal Android Headlines pa prestižno nagrado Editor’s Choice. Priznanji potrjujeta naprednost naprave, vrhunsko uporabniško izkušnjo in izjemno zmogljivost.

slikaSerija Galaxy Buds4 izboljšuje jasnost klicev s funkcijo HD Voice
28.03.2026

Na nedavnem dogodku Galaxy Unpacked je Samsung predstavil najnaprednejše slušalke Galaxy Buds do zdaj. Serija Galaxy Buds4 zveni tako dobro, kot je udobna za nošenje, z zvokom visoke ločljivosti (hi-res audio) in oblikovnimi inovacijami, ki povečujejo udobje pri vsakodnevni uporabi.

slikaZ Galaxy S26 Ultra delite pod svojimi pogoji
27.03.2026

Uporabniki bi morali imeti nadzor nad tem, kaj lahko drugi vidijo na njihovi napravi. S prvim industrijsko vgrajenim zaslonom za zasebnost (Privacy Display) na Galaxy S26 Ultra se lahko odločite, kdaj želite jasen pogled iz vseh kotov in kdaj želite dodatno zaščito pred radovednimi pogledi.

slikaLahko telefon premaga fotoaparat?
25.03.2026

HONOR je v fotografskem testu primerjal posnetke, ustvarjene s telefonom HONOR Magic8 Pro in profesionalno opremo. Rezultati kažejo, da lahko pametni telefon v številnih situacijah ponudi primerljivo, včasih celo boljšo kakovost.

članki

Huawei prodal rekordno število naprav serije P20


07.05.2018
Objavil: Dare Gliha

Pri Huawei Consumer Business Group so naznanili, da so prodali več kot 100.000 naprav serije Huawei P20 v prvih 30 dneh po predstavitvi v regijah vzhodne in osrednje Evrope ter nordijskih držav, ki je bila 27. marca 2018. Gre za velik mejnik za podjetje in predstavlja nov rekord za znamko. S tem je serija P20 postala najbolj prodajana serija P od njene predstavitve.

Najnovejši Huawei P20 Pro je bil predstavljen skupaj s P20 kot prvi pametni telefon s trojno kamero Leica. Telefona serije P20 trenutno kraljujeta na lestvici DxOMark kot prvi napravi, ki sta presegli trimestno število točk.

Po zgolj štirih tednih dobavljivosti je Huawei P20 Pro prehitel lanskoletni P10 Plus s kar 17× višjo prodajo. Največje število prodanih naprav so zabeležili na Poljskem, Norveškem, Švedskem in v sosednji Avstriji. Zadnji podatki o prodaji potrjujejo, da je na trgu čedalje večje povpraševanje za paradnimi konji Huawei.

”Pred kratkim smo objavili podatke o rekordu, ki smo ga podrli v naši spletni prodajalni Vmall, kjer je Huawei zabeležil 100 milijonov CNY prihodkov v prvih 10 sekundah po tem, ko je šla serija P20 v prodajo. Ta izjemni prodajni uspeh v vseh regijah, tudi v Sloveniji, dokazuje zaupanje potrošnikov v izdelke Huawei in kaže našo predanost razvoju inovativnih in izjemnih pametnih telefonov v najvišjem segmentu,” je povedal Matjaž Kermelj, direktor Huawei Slovenija.

S predstavitvijo serije P20 je Huawei želel navdihniti potrošnike, da odkrijejo svoj potencial tako, da vidijo, občutijo in ustvarijo več. Tako bodo lahko vsak dan uživali v umetni inteligenci v svoji napravi.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki