marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaLenovo z najuspešnejšim četrtletjem v zgodovini
28.08.2026

Lenovo je skupaj s svojimi hčerinskimi podjetji objavil rezultate za prvo četrtletje poslovnega leta 2026/27. Skupina je zabeležila najvišjo četrtletno rast prihodkov v zadnjih petih letih in najuspešnejše četrtletje v svoji zgodovini.

slikaHONOR predstavlja novo platformo AiMAGE in partnerstvo z družbo ARRI
26.08.2026

HONOR je na dogodku HONOR Imaging Technology Launch predstavil platformo AiMAGE, novo načelo Optics-Intelligence Evolution in sodelovanje z družbo ARRI. Nove rešitve povezujejo napredno optiko, umetno inteligenco in profesionalne filmske tehnologije ter jih približujejo mobilnemu ustvarjanju.

slikaSamsung bo na Gamescom 2026 predstavil najnovejše inovacije na področju iger
24.08.2026

Samsung je napovedal svojo udeležbo na dogodku Gamescom 2026, ki bo potekal na razstavišču v Kölnu (Koelnmesse) v Nemčiji od 26. do 30. avgusta. Tam bo podjetje predstavilo svojo celovito igralno vizijo, ki brezhibno povezuje različne igralne platforme.

slikaBaterija je postala ključni dejavnik pri izbiri pametnega telefona
21.08.2026

Raziskavi Counterpoint Research in Canalys kažeta, da je avtonomija baterije postala najpomembnejši dejavnik pri izbiri novega pametnega telefona, pešanje baterije pa glavni razlog za zamenjavo starega. HONOR na to odgovarja z modelom Magic V6, ki v le 9 mm tankem prepogljivem ohišju skriva 6.660 mAh silicij-ogljikovo baterijo.

članki

Huawei prejel trimesečno podaljšanje licence


20.11.2019
Objavil: Dare Gliha

Huawei je od ameriškega ministrstva za trgovino prejel še eno trimesečno podaljšanje začasne splošne licence, ki zdaj velja do 16. februarja 2020. To pomeni, da bo Huawei lahko prosto nadaljeval poslovanje z ameriškimi podjetji s komponentami, ki »ne ogrožajo nacionalne varnosti«.

Začasna splošna licenca podjetju dovoljuje nekatere dejavnosti, vključno s tistimi, ki so potrebne za nadaljnje delovanje obstoječih omrežij in opreme. Vključuje tudi podporo obstoječim mobilnim storitvam, vključno z raziskavami kibernetske varnosti, ki so ključne za ohranjanje celovitosti in zanesljivosti obstoječih in popolnoma delujočih omrežij in opreme.

Minister za trgovino Wilbur Ross je v izjavi za javnost še pojasnil, da bo nova začasna licenca pomagala nadaljevati svoj posel manjšim prevoznikom na oddaljenih območjih ZDA, ki uporabljajo telekomunikacijsko opremo Huawei. Do kdaj bo kitajsko podjetje prejemalo začasno licenco v ZDA trenutno še ni znano, verjetno pa se bo to dogajalo do razrešitve trgovinskega spora med ZDA in Kitajsko.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki