marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaKmalu na voljo: berzhibna izkušnja kamere Galaxy za enostavno ustvarjanje vsebin
23.02.2026

V nekaj sekundah spremeniti fotografijo iz dneva v noč. Obnoviti manjkajoče dele predmetov na slikah, kot je na primer ugriz, odgriznjen od torte. Brezhibno združiti več fotografij v eno samo, skladno fotografijo. To so vrste ustvarjalnih zmožnosti, ki so nekoč zahtevale profesionalna znanja ali ure urejanja.

slikaHUAWEI MatePad 12 X že na slovenskih policah
20.02.2026

Huawei MatePad 12 X je najnovejši član rastoče družine tabličnih računalnikov tega proizvajalca, v kateri je še cenovno dostopni model Huawei MatePad 11.5. Naprava združuje estetsko dovršeno zasnovo, vrhunske materiale in napredno tehnologijo, kar omogoča uporabo za delo, učenje in ustvarjanje.

slikaHONOR dosega največjo globalno rast dobav pametnih telefonov v letu 2025
18.02.2026

V letu 2025 je HONOR dosegel 11-odstotno medletno rast globalnih dobav pametnih telefonov in se po poročilu podjetja Omdia uvrstil na 1. mesto med desetimi vodilnimi proizvajalci pametnih telefonov na svetu.

slikaKaj pa, če izgubim eno brezžično slušalko?
16.02.2026

Nakup brezžičnih slušalk Huawei prinaša več kot le odlično zvočno izkušnjo. Omogoča tudi večjo brezskrbnost, saj v primeru izgube ušesnega čepka niste obsojeni na nakup novega para slušalk. Huawei namreč ponuja možnost nakupa nadomestnega po bistveno ugodnejši ceni, kar je v svetu brezžičnih slušalk redkost in velika prednost.

članki

Huawei bo s serijo Mate 60 predstavil svoj dinamični otok


04.08.2023
Objavil: Dare Gliha

Huawei se glede na informacije, ki prihajajo iz neuradnih virov, pripravlja na ponovno uvedbo lizreza kamere v obliki tabletke. Funkcija je bila nazadnje vidna v linijah Mate 40 in P40 leta 2020, zdaj pa se podjetje pripravlja, da bo jeseni s serijo Mate 60 ponovno ločilo dvojno kamero in senzorje 3D ToF od okvirja.

To bo tudi prvič, ko bo Huawei predstavil to sredinsko nameščeno zasnovo dvojne kamere za selfije, ki jo je Apple prvič predstavil v seriji iPhone 14 Pro.

Dve kameri, od katerih je ena senzor ToF, nista novost za Huaweijeve paradne konje. Obstaja že od leta 2019 in predstavitve modela Mate 30, za kratek čas pa je prišla celo v serijo P. Razlika je zdaj v umestitvi - na prejšnjih telefonih Mate je bil bodisi na strani bodisi za polnopravno zarezo.

Ko je Apple predstavil svoje najnovejše telefone iPhone, je uvedel tudi programsko funkcijo, imenovano dinamični otok, s katero je najbolje izkoristil izrez, ki se je le redkim zdel estetsko prijeten. Pričakujemo, da bo Huawei naredil nekaj podobnega - oblikoval obvestila in aplikacije v skladu z optimizacijo in uporabo tega majhnega, a za stranke očitno pomembnega območja.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki