marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaSamsung napoveduje prelomnico pri napovedovanju omedlevice z uro Galaxy Watch
15.05.2026

Samsung je sporočil, da je skupna klinična študija z bolnišnico Chung-Ang University Gwangmyeong v Južni Koreji uspešno potrdila sposobnost napovedovanja vazovagalne sinkope (VVS) z visoko natančnostjo z uporabo biosignalov, pridobljenih z uro Galaxy Watch6.

slikabob z novo ponudbo stavi na enostavno uporabniško izkušnjo
14.05.2026

Mobilni operater bob, ki deluje na A1 omrežju, je danes predstavil nove pakete, ki ostajajo osredotočeni na enostavno ponudbo brez podražitev, vezave in skritih stroškov. Po skoraj 15 letih ohranjanja cen bob nagovarja uporabnike, ki pri ponudnikih iščejo stabilne in preproste mobilne storitve brez odvečnega balasta.

slikaKako plačevati s Huawei urami?
13.05.2026

Brezstično plačevanje s pametno uro je daleč najpreprostejši način digitalnega plačevanja. Nekoč smo govorili, da imate telefon vedno pri roki, zdaj pa velja, da imate zelo verjetno na zapestju pametno uro. Nič ni bolj sproščujočega od rekreativnega teka, ko ste telefon pustili doma, obenem pa veste, da imate plačilno sredstvo na dosegu.

slikaTelekom Slovenije v sodelovanju z Ericssonom prvi vzpostavil samostojno omrežje 5G
12.05.2026

Telekom Slovenije je v sodelovanju s tehnološkim partnerjem Ericssonom uspešno zaključil obsežno modernizacijo in širitev mobilnega omrežja ter v Sloveniji prvi omogočil tehnologijo 5G Standalone (SA).

članki

HTC po zaslugi Androida zvišal prodajo


23.05.2011
Objavil: Mitja Zupančič

V podjetju HTC so vsi izredno dobre volje, prebrali so namreč finančno poročilo o prvem kvartalu letos.

Po njihovih besedah so v prvem četrtletju letos naredili lep dobiček v vrednosti cca 350 milijonov evrov, kar je povišanje prodaje za nekje okoli 196,8 odstotka. Velika večina teh rezultatov je posledica uporabe Android operacijskega sistema, posebej na mobilnikih kot sta Desire S in Incredible S.

"Po zaslugi trdega dela naših zaposlenih in dobro podporo potrošnikov po celem svetu smo v začetku leta doživeli fenomenalne rezultate", je dejal Peter Chou, predsednik podjetja HTC. "Inovacije in uporaba vrhunske tehnologije sta nas pripeljali do novih višin. Nadaljevali bomo z izdelavo najboljših pametnih mobilnikov z najnovejšimi tehnologijami, uporabniku prijaznem uporabniškem vmesniku in premium oblikovanjem."

V načrtu je tudi investicija svežega dobička v raziskovalna področja in v zaposlitev več kot 1000 novih ljudi. Pri HTC si v bodoče želijo še povečati dosedanjo kvoto 82 izdanih patentov in 14 aplikacijskih patentov iz prejšnjega leta.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki