marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaZmogljivost mobilnega pretakanja v letu 2025: Slovenija na zelo tesnem svetovnem odru
11.02.2026

Po podatkih nPerf Tajvan, Slovaška, Slovenija, Bolgarija in Francija tvorijo peterico držav z najboljšimi zmogljivostmi mobilnega pretakanja v letu 2025. Z indeksi zmogljivosti med 77,81 % in 79,05 % te države izkazujejo izjemno tesno konkurenco, saj razlika med prvim in petim mestom ne presega 1,3 točke.

slikaSamsung z inovacijami povezuje športnike in navijače z doživetji Milano Cortina 2026
09.02.2026

Samsung, svetovni olimpijski in paraolimpijski partner, je predstavil, kako bo z integracijo mobilnih inovacij in Galaxy AI v celotno izkušnjo v času iger prispeval k večji povezanosti olimpijskih in paraolimpijskih zimskih iger Milano Cortina 2026.

slikaOb novem REDMI Note 15 Pro tudi brezplačna zamenjava zaslona
06.02.2026

Ob nakupu modelov REDMI Note 15 Pro+ 5G in REDMI Note 15 Pro 5G uporabniki prejmejo Xiaomi Smart Band 10 in REDMI Buds 8 Lite kot darilo, poleg tega pa tudi pravico do brezplačne zamenjave zaslona v 12 mesecih ter dostop do storitve Google One za 3 mesece in YouTube Premiuma za 2 meseca.

slikaV ospredju mobilne varnosti za podjetja: Strategija Samsung ničelnega zaupanja
04.02.2026

Danes svet zaznamujeta neprecedenčna inovativnost in hitro razvijajoča se tehnologija. Živimo v obdobju neskončnih možnosti, ki ga spremlja tudi nov nabor tveganj za varnost in zasebnost. V podjetju Samsung se zavedajo, da morajo biti ob vstopu na ta neznana področja pripravljeni na morebitne grožnje.

članki

HTC je dobil dve nagradi na mednarodnem tekmovanju odličnosti dizajna


09.07.2014
Objavil: Thomas Bergant

HTC, vodilni globalni ponudnik mobilnih inovacij in dizajna, je bil nagrajen z dvema prestižnima bronastima IDEA priznanjima s strani Združenja industrijskih oblikovalcev Amerike (Industrial Designers Society of America).

HTC-jev Video Highlights in dizajn eko embalaže sta prejeli visoko priznanje v kategorij digitalnega dizajna ter embalaže in grafike na mednarodnem tekmovanju odličnosti dizajna 2014 (International Design Excellence Awards – IDEA).

HTC slovi kot vodilna družba na področju dizajna pametnih telefonov. Nagradi odražata HTC-jevo nenehno predanost k razvoju smiselnih in inovativnih izdelkov. Za Video Highlights in dizajn eko embalaže so na mednarodo uveljavljenem in prepoznanem tekmovanju IDEA glasovali številni vodilni strokovnjaki s področja dizajna.

V HTC-ju spreminjajo doživetje na njihovih telefonih
HTC ima globoko strast do ustvarjanja celovite izkušnje za uporabnike, ki jih imajo ljudje tako radi. Pod svojim sijočim ohišjem je HTC-jev Video Highlights spremenil doživetje, kako lahko uporabniki enostavno zabeležijo trenutke na svojih telefonih. Iz tradicionalnega mučnega procesa video produkcije je z Vidoe Highlights naredi vso stvar enostavno. Z dotikom gumba lahko uporabniki dodajo ali premešajo vsebino ter uporabijo profesionalno prednstavljene teme ali glasbo. Te posebne trenutke se nato lahko shrani in takoj deli s prijatelji. HTC se je boril s hudo konkurenco, a na koncu odkorakal z bronastim IDEA priznanjem znotraj kategorije digitalni dizajn.

Inovativna embalaža
HTC-jevi telefoni iz družine One so poznani po svojem enovitem elegantnem kovinskem ohišnju in brez konkurenčne primere. A njihova pozornost pri izdelovanju telefona je bila tudi razširjena na embalažo, v kateri uporabnik prejme telefon. V kategoriji embalaže in grafike je bila HTC-jeva embalaža prav tako nagrajena z bronastim priznanjem. Embalaža je oblikovana iz papirne kaše, ki je izdelana iz obnovljivih virov in jo je možno popolnoma reciklirati in je bistveno bolj učinkovita z vidka porabe materiala.

Tad Toulis, predsednik žirije IDEA 2014, je delil svoje mnenje o letošnjem ocenjevalnem procesu: »To leto je imela žirija IDEA kar drzno nalogo, saj smo morali oceniti več kot 2000 prijav. Videli smo veliko oblikovalskih del, ki bi navdihnila vsakega oblikovalca. Zmagovalne prijave so pokazale takšno ustvarjalnost in strast, za katere je bila žirija prepričana, da predstavljajo najboljše za kar si naše področje prizadeva. Čestitke zmagovalcem!«

Johan Becker, sodelavec in podpredsednik oddelka za oblikovanje pri HTC-ju je povedal: »Veseli smo, da smo bili prepoznani s strani IDEA za podorčji, kjer smo sodelovali in dobili priznanji za Video Highlights in eko embalažo. Ponujanje odličnega dizajna je v osrčju naše kulture pri HTC in imamo tim strastnih in talentiranih oblikovalcev, ki ustvarjajo čudovite izdelke, od strojne do programske opreme ter do embalaže v kateri je vse zakapirano.«

fotografije
komentarji