marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHONOR predstavlja novo generacijo zložljivih telefonov
07.07.2025

HONOR je na Kitajskem predstavil novo generacijo zložljivega pametnega telefona HONOR Magic V5. Gre za najtanjši in najlažji pametni telefon z notranjim prepogibom doslej, ki z napredno industrijsko zasnovo in številnimi inovacijami znova premika meje mogočega.

slikaXiaomi lansiral Xiaomi YU7, MIX Flip 2, Pad 7S Pro 12.5 in različne AIoT naprave
04.07.2025

Na dogodku z naslovom »Novi začetki« v Pekingu je Xiaomi uradno predstavil serijo Xiaomi YU7, Xiaomi MIX Flip 2, Xiaomi Pad 7S Pro 12.5 ter niz novih nosljivih in AIoT izdelkov za domači trg.

slikaSamsung Galaxy S25+ skrbi za novo zvočno vodenje v Van Goghovem muzeju
02.07.2025

Samsung je napovedal triletno partnerstvo z Van Goghovim muzejem v Amsterdamu, s čimer ustvarja novo drzno povezavo med umetniškim izražanjem in najsodobnejšo tehnologijo. V okviru tega sodelovanja je prenovljeno zvočno vodenje po muzeju, ki ga omogoča Galaxy S25+ in obiskovalcem ponuja inovativne načine za doživljanje največje zbirke umetniških del Vincenta van Gogha na svetu.

slikaDo boljšega zdravja kar med spanjem z uro Galaxy Watch
30.06.2025

Ko gre za vaše zdravje, lahko že majhne spremembe naredijo veliko razliko. Vsaka drobna izboljšava vaših vsakodnevnih navad prispeva k celostnemu boljšemu počutju, naslednja generacija ur Galaxy Watch pa vam bo pri tem še učinkoviteje pomagala z naborom novih funkcij za boljši spanec, zdravje srca, telesno pripravljenost in prehrano.

članki

Google ukinja Google Now


06.02.2017
Objavil: Dare Gliha

Google je v Play storu zadnje čase ponujal dva zaganjalnika (laucherja) in sicer Gooogle Now Launcher (GNL) in Pixel Launcher (PL). Konec marca pa se bo to spremenilo, saj Google opušča podporo za GNL.

Tako bo od najkasneje od 31. marca dalje v Play storu le še PL. Težava nastane, ker kar nekaj proizvajalcev uporablja GNL za svoj osnovni zaganjalnik, med njimi je recimo Motorola (Lenovo), zato verjetno le-ti ne bodo dobili potrebne odobritve s strani Googla po tem datumu. Google jim kot alternativo ponuja Launcher3 APK iz Android Open Source Project projekta skupaj z novo lansirano Search Launcher Services library knjižnico. To rešitev recimo pri svojih mobilnikih že uporablja Sony.

Vseeno pa trenutno še ni znano, kaj se bo zgodilo z Nexus napravami. V bližnji prihodnosti za njih verjetno ne bo sprememb, verjetno bodo zaenkrat še vedno uporabljali GNL. Se pa zadnjim napravam 6P in 5X garantirana programska nadgradnja končuje s koncem tega leta, tako da bo verjetno več znano takrat.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki