marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaOb novem REDMI Note 15 Pro tudi brezplačna zamenjava zaslona
06.02.2026

Ob nakupu modelov REDMI Note 15 Pro+ 5G in REDMI Note 15 Pro 5G uporabniki prejmejo Xiaomi Smart Band 10 in REDMI Buds 8 Lite kot darilo, poleg tega pa tudi pravico do brezplačne zamenjave zaslona v 12 mesecih ter dostop do storitve Google One za 3 mesece in YouTube Premiuma za 2 meseca.

slikaV ospredju mobilne varnosti za podjetja: Strategija Samsung ničelnega zaupanja
04.02.2026

Danes svet zaznamujeta neprecedenčna inovativnost in hitro razvijajoča se tehnologija. Živimo v obdobju neskončnih možnosti, ki ga spremlja tudi nov nabor tveganj za varnost in zasebnost. V podjetju Samsung se zavedajo, da morajo biti ob vstopu na ta neznana področja pripravljeni na morebitne grožnje.

slikaHONOR pospešuje rast v regiji Srednje in Vzhodne Evrope
02.02.2026

HONOR z izrazito rastjo na mednarodnih trgih potrjuje uspešnost svoje dolgoročne strategije, pri čemer pomembno vlogo igra krepitev prisotnosti v regiji Srednje in Vzhodne Evrope. Z uravnoteženim portfeljem, ki naslavlja srednji in premijski cenovni razred, ter nenehnimi vlaganji v tehnologijo in inovacije znamka utrjuje položaj med najhitreje rastočimi proizvajalci pametnih telefonov na svetu.

slikaOnkraj zaslona: čarobnost pisala S Pen in priročne geste
30.01.2026

Kot je nekoč dejal pesnik, je pero močnejše od meča. Na Galaxy S25 Ultra ali Galaxy Tab S11 pa je zagotovo tudi pametnejše. Pisalo S Pen, ki je na voljo pri teh modelih, zmore veliko več kot le pisanje. Deluje lahko kot daljinski upravljalnik za predstavitve, sprožilec fotoaparata ali celo prevajalnik z naprednimi funkcijami, ki jih poganja umetna inteligenca.

članki

Google in Tele Atlas podpisala dogovor


07.07.2008
Objavil: Dare Gliha

Tele Atlas je oznanil, da je z Googleom podpisal dolgoročni dogovor, s katerim bo imel Google dostop do Tele Atlasovih kart, ki pokrivajo preko 200 držav širom sveta.

Dogovor tako omogoča Googlu ponujanje lokacijskih vsebin ter navigiranja za mobilne naprave. To vključuje storitve Google Maps in Google Earth, ter mobilno storitev Google Maps for Mobile. Dogovor je obojestranski, zato ima Tele Atlas dostop do Googlove skupine uporabnikov, ki sporoča napake na kartah. Tako bo Tele Atlas imel ogromno bazo ljudi, ki bodo sporočali napake na kartah, to pa bo podjetju omogočilo povečati kakovost kart.

John Hanke, direktor Google Earth in Google Maps je na koncu dogodka še povedal: »Kvaliteta kart podjetja Tele Atpas ter njihov inovativen pristop k poslu sta ključna podatka, zaradi katerih smo se odločili za sodelovanje.«

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki