marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaXiaomi v Ljubljani predstavil prihodnost pametnega življenja
20.05.2026

V hotelu Four Points by Sheraton je Xiaomi s partnerjem, podjetjem Vama Trade Povšič & Co. d.o.o, pripravil ekskluziven dogodek za medije in poslovne partnerje, na katerem je predstavil najnovejše inovacije iz svojega vse širšega AIoT portfelja.

slikaTiha supermoč v vašem žepu
18.05.2026

Nova telefona iz serije HONOR 600 z MagicOS prinašata umetno inteligenco, ki neopazno izboljšuje fotografiranje, hitrost, povezljivost in vsakodnevno uporabo. Ob nakupu do 7. junija 2026 prejmete kupci tudi 80W adapter za hitro polnjenje ter enoletno garancijo za zaslon in zadnjo stran telefona.

slikaSamsung napoveduje prelomnico pri napovedovanju omedlevice z uro Galaxy Watch
15.05.2026

Samsung je sporočil, da je skupna klinična študija z bolnišnico Chung-Ang University Gwangmyeong v Južni Koreji uspešno potrdila sposobnost napovedovanja vazovagalne sinkope (VVS) z visoko natančnostjo z uporabo biosignalov, pridobljenih z uro Galaxy Watch6.

slikabob z novo ponudbo stavi na enostavno uporabniško izkušnjo
14.05.2026

Mobilni operater bob, ki deluje na A1 omrežju, je danes predstavil nove pakete, ki ostajajo osredotočeni na enostavno ponudbo brez podražitev, vezave in skritih stroškov. Po skoraj 15 letih ohranjanja cen bob nagovarja uporabnike, ki pri ponudnikih iščejo stabilne in preproste mobilne storitve brez odvečnega balasta.

članki

Facebook Messenger dodaja deljenje ekrana


20.07.2020
Objavil: Dare Gliha

Facebook je dodal novo zanimivo funkcijo svojemu Messengerju, s čimer želi konkurirati ostalim priljubljenim platformam. Govora je o deljenju zaslona, s tem pa želijo pri podjetju za večino uporabnikov postati prva izbira za sestanke.

Funkcija je trenutno v pripravi tako za iOS kot Android, po nadgradnji pa boste lahko svoj zaslon takoj delili s svojimi prijatelji, tudi v skupinskih klicih. Preko deljenja zaslona boste ostalim udeležencem lahko pokazali, kar trenutno počnete na mobilniku, delili pa boste lahko praktično vso vsebino.

Deljenje zaslona bo na voljo tudi v sobah z do 16 udeleženci, tudi na spletu in v namizni aplikaciji. Pri podjetju planirajo dodati tudi opcijo izbire, kdo lahko deli vsebine v sobah, naknadno pa bodo število udeležencev, ki lahko delijo zaslon povečali na 50. Kot lastnik sobe boste lahko tako kmalu omejili, kdo vse bo videl vaš zaslon.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki