marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaNapravi, ki sledita vaši ustvarjalnosti
18.04.2026

Novi napravi HONOR 600 Lite in HONOR Pad 10 sta zasnovani za sodoben in ustvarjalen način dela. Z naprednimi AI funkcijami, zmogljivo kamero, pametnim upravljanjem nalog ter brezhibnim prehajanjem med napravami uporabnikom omogočata, da ideje ujamejo v trenutku.

slikaNova doba športnega oddajanja: Galaxy S26 Ultra odpira nove perspektive
17.04.2026

Samsung, svetovni partner organizacije Ulična liga za skateboarding (Street League Skateboarding - SLS), je sporočil, da je bil Galaxy S26 Ultra prvič uporabljen za snemanje tekmovanja Ulična liga za skateboarding v živo, ko je 4. aprila zajel dogodek SLS DTLA Takeover.

slikaPametne ure Huawei dobile brezstično plačevanje brez telefona
15.04.2026

Huawei je napovedal pomembno širitev plačilne rešitve Curve Pay po Evropi. Gre za pomemben korak naprej, saj pametne ure dobivajo funkcionalnosti, ki so bile do zdaj rezervirane predvsem za pametne telefone.

slikaVeč kot polovica Evropejcev priznava, da v javnosti pogleda na zaslon telefona neznanca
13.04.2026

Nova raziskava podjetja Samsung razkriva, da so evropski javni prostori postali skupni zasloni: 56 odstotkov ljudi pravi, da so po naključju pogledali na telefon neznanca, pri čemer kot najverjetnejši kraj za opazovanje zaslona druge osebe navajajo javni prevoz (57 %).

članki

Epic Games umika Fortnite iz trgovine Galaxy Store in jo seli v trgovino AltStore za iOS


07.08.2024
Objavil: Dare Gliha

Epic Games je objavil svojo novo strategijo za trgovine z mobilnimi aplikacijami. Izdajatelj videoiger končuje distribucijska partnerstva z mobilnimi trgovinami, ki jih imenuje "zbiralci nadomestil" in se namesto tega odloča, da bo svoje igre ponudil prek prihajajoče trgovine Epic Games Store uporabnikom sistema Android po vsem svetu in uporabnikom sistema iOS v EU.

Podjetje Epic je tudi napovedalo, da bo svoj portfelj mobilnih iger (vključno s Fortnite) preneslo v trgovino AltStore za uporabnike iOS v EU. Družba Epic načrtuje tudi, da se bo kmalu razširila na še dve trgovini tretjih oseb.

Nasprotno pa Epic zaradi Samsungovih novih pravil o "sideloadingu" aplikacij umika svojo knjižnico iger iz trgovine Samsung Galaxy Store. Samsung je z uporabniškim vmesnikom One UI 6 uvedel funkcijo samodejnega blokiranja kot sredstvo za preprečevanje zlonamerne programske opreme.

One UI 6.1.1 je razširil svoje omejitve na sideloading aplikacij, kar pomeni, da noben telefon Samsung Galaxy s sistemom One UI 6.1.1 privzeto ne bo mogel nalagati aplikacij na ta način. Obstaja sivcer enostavna rešitev, ki vključuje izklop funkcije AutoBlocker v meniju z nastavitvami. Za naprave s starejšimi različicami vmesnika OneUI 6 zaščita AutoBlocker sideload za zdaj ne vpliva.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki