marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaBaterija je postala ključni dejavnik pri izbiri pametnega telefona
21.08.2026

Raziskavi Counterpoint Research in Canalys kažeta, da je avtonomija baterije postala najpomembnejši dejavnik pri izbiri novega pametnega telefona, pešanje baterije pa glavni razlog za zamenjavo starega. HONOR na to odgovarja z modelom Magic V6, ki v le 9 mm tankem prepogljivem ohišju skriva 6.660 mAh silicij-ogljikovo baterijo.

slikaDogodek Galaxy avgust 2026
20.08.2026

Serija Galaxy S26 je z doslej najbolj drznimi inovacijami na področju kamere in umetne inteligence postavila nove standarde, s čimer uporabnikom olajšuje vsakodnevno snemanje, ustvarjanje in povezovanje.

slikaSamsung Galaxy Watch Ultra2 in Watch9: skrite funkcije za trening v poletni vročini
19.08.2026

Ko poletni vročinski val dviguje temperature po vsej regiji, številni športniki nadaljujejo s treningi in posegajo po pametni uri a izkoristijo le del njenih zmožnosti, kot je preverjanje korakov in srčni utrip, medtem ko celoten nabor orodij za trening ostaja neizkoriščen na zapestju.

slikaKdo pravi, da delovnik traja le osem ur?
17.08.2026

Delo v zahtevnih razmerah zahteva napravo, na katero se lahko uporabniki zanesejo ves dan. HONOR 600 Smart 5G združuje zmogljivo baterijo, trpežno zasnovo in napredne AI-funkcije za učinkovitejše vsakodnevno delo.

članki

Telemachov D3 GO tudi na računalnike in prenosnike


20.02.2012
Objavil: Thomas Bergant

Podjetje Telemach je pred enim mesecem na trg kot prvi ponudil storitev D3 GO, ki Telemachovim uporabnikom omogoča spremljanje televizijskih programov »v živo« preko osebnega računalnika, prenosnika, tabličnega računalnika ali mobilnega telefona.

Na začetku je bila storitev na voljo le uporabnikom naprav iPhone in iPad, danes pa televizijske programe lahko spremljajo tudi preko računalnika in prenosnika z operacijskimi sistemi Mac in Windows. Brezplačno promocijsko obdobje je podaljšano do 31. 3. 2012.

Ob naročilu storitve D3 GO si bo naročnik lahko sam aktiviral uporabniški račun za storitev D3 GO na spletnem naslovu www.d3go.si, takoj po aktivaciji pa bo lahko televizijske programe spremljal preko spletne strani d3go.telemach.si na njegovem računalniku ali prenosniku.

Televizijske programe preko D3 GO bodo uporabniki lahko spremljali v živo 24 ur na dan, vse dni v tednu, medtem ko bodo do storitve D3 GO lahko dostopali preko 3 različnih naprav. Omenjena storitev potrebuje za delovanje aktivno Telemachovo internetno povezavo in podprt operacijski sistem in brskalnik: Internet Explorer 9, Firefox 3.5 ali novejši, Chrome 10 ali novejši, Safari 4 ali novejši. Pri prvem vstopu v spletno aplikacijo D3 GO si bo uporabnik voden skozi enostavno namestitev vtičnika »plugin«, ki omogoča spremljanje 60 televizijskih programov.

Kakovost slike se samodejno prilagaja hitrosti povezave z internetom. Za gledanje zadostuje že povezava s hitrostjo 512 kb/s. Storitev je možna samo preko internetnega omrežja Telemach.

Storitev bo kmalu na voljo tudi za naprave z operacijskim sistemom Android.

Promocijsko obdobje, ki je bilo ob implementaciji storitve D3 GO do 29. 2. 2012, se podaljšuje do 31. 3. 2012. Za vse obstoječe ali nove naročnike, ki bodo naročili enega izmed paketov Trojček do 31. 3. 2012 ob vezavi za 24 mesecev, bo storitev D3 GO brezplačna še nadaljnjih 12 mesecev. Več o samo storitvi D3 GO najdete na www.d3go.si ali na brezplačni telefonski številki 080 22 88.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki