marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaOnkraj zaslona: čarobnost pisala S Pen in priročne geste
30.01.2026

Kot je nekoč dejal pesnik, je pero močnejše od meča. Na Galaxy S25 Ultra ali Galaxy Tab S11 pa je zagotovo tudi pametnejše. Pisalo S Pen, ki je na voljo pri teh modelih, zmore veliko več kot le pisanje. Deluje lahko kot daljinski upravljalnik za predstavitve, sprožilec fotoaparata ali celo prevajalnik z naprednimi funkcijami, ki jih poganja umetna inteligenca.

slikaHONOR Magic8 Lite prejel priznano nagrado Editor's Choice
28.01.2026

HONOR je za najnovejši telefon prejel priznanje Editor's Choice, ki ga podeljuje eden vodilnih svetovnih tehnoloških medijev Android Headlines. Nagrada potrjuje prepričljivo kombinacijo visoke vzdržljivosti, zmogljive baterije in privlačne cene, s katero HONOR Magic8 Lite izstopa v segmentu pametnih telefonov srednjega razreda.

slikaXiaomi predstavlja serijo REDMI Note 15
26.01.2026

Novo serijo REDMI Note 15 sestavljajo modeli REDMI Note 15 Pro+ 5G, REDMI Note 15 Pro 5G, REDMI Note 15 Pro, REDMI Note 15 5G in REDMI Note 15. Odlikujejo jih trdnost titana, dolga življenjska doba baterije, povečana odpornost proti padcem, vodi in prahu, izboljšani fotografski sistemi, zmogljivost na ravni paradnih modelov in brezhibna uporabniška izkušnja.

slikaSamsung Wallet uvaja dostop z digitalnim ključem za izbrane Toyotine modele
23.01.2026

Samsung je sporočil, da Samsung Wallet (digitalna denarnica) od januarja 2026 podpira združljivost z digitalnim ključem za izbrana vozila Toyota. Ta nova funkcija bo uporabnikom združljivih pametnih telefonov Samsung Galaxy omogočala odklepanje, zaklepanje in zagon njihovih vozil Toyota, kar zagotavlja priročno in varno izkušnjo vožnje.

članki

bob – nova ponudba mobilne telefonije v Sloveniji


07.11.2011
Objavil: Thomas Bergant

Od danes, 7. novembra, lahko uporabniki ponovno uporabljajo storitve mobilne telefonije - svobodno, brez vezave, brez fiksne mesečne naročnine, pod jasnimi in transparentnimi pogoji ter predvsem najbolj ugodno v Sloveniji. bob je nova ponudba mobilne telefonije, ki je na voljo kot predplačniški ali naročniški paket.

Raziskave kažejo, da uporabniki kljub negotovim gospodarskim razmeram potrebujejo storitve mobilne telefonije, vendar pa vedno bolj pazijo na stroške. Zato si želijo enostavno in transparentno ponudbo paketov brez vezave ter ugodne cene.

bob je tako odgovor na potrebe uporabnikov - ob pravem času in na pravem mestu. Namenjen je namreč vsem uporabnikom mobilne telefonije, ki želijo telefonirati poceni, pošiljati sporočila SMS in brskati po spletu ter se obenem niso pripravljeni odreči kakovostnim storitvam. bob je odlična rešitev tudi za vse, ki se ne želijo vezati. Uporabniki lahko uporabljajo bob kot predplačniki ali naročniki, v vsakem primeru pa bob zagotavlja najcenejše storitve mobilne telefonije na trgu.

Uporabniki lahko izbirajo med predplačniškim ali naročniškim paketom bob. Z naročniškim paketom lahko govorijo in pošiljajo SMS sporočila po ceni 4 cente v vsa stacionarna in mobilna omrežja v Sloveniji in to brez vezave, brez fiksih stroškov, brez skritih pasti. Naročniški paket vsebuje začetni bonus v obliki prednaloženega dobroimetja, ki ga lahko uporabijo za 100 minut pogovorov ali sporočil sms v vsa omrežja v Sloveniji. Uporabnikom, ki želijo tudi brezskrbno brskati po internetu je na voljo bob podatkovna opcija 1 GB, s katero lahko za 6 € na mesec prenašajo do 1 GB podatkov

Poleg naročniškega paketa je na voljo tudi predplačniški. Na tem paketu uporabniki govorijo in pošiljajo SMS sporočila po ceni 6,9 centa v vsa stacionarna in mobilna omrežja v Sloveniji in to prav tako brez vezave, brez fiksnih stroškov, brez skritih pasti. Tudi predplačniški paket vsebuje začetni bonus v obliki prednaloženega dobroimetja, ki ga lahko uporabijo za 100 minut pogovorov ali sporočil sms v vsa omrežja v Sloveniji.

Uporabnikom so na voljo tudi najugodnejši mobilniki v prosti prodaji.

bob je trenutno na voljo v spletni trgovini na www.bob.si in na prodajnih mestih Petrola, OMV, Pošte Slovenije, Big Banga, Harvey Normana ter E’Leclerca. V prihodnje pa se bo prodajna mreža tudi širila.

Več je na voljo na www.bob.si.


O bob-u
bob je prva, edinstvena nizkocenovna ponudba mobilne telefonije na slovenskem trgu z lastno klicno številko, in sicer 068. Uporabnikom so na voljo najugodnejše cene storitev, brez vezave, brez mesečne naročnine in brez skritih stroškov. bob lahko uporabljajo kot predplačniki ali naročniki.

bob je mednarodna blagovna znamka, ki je prisotna v Sloveniji, Avstriji in Bolgariji. Z blagovno znamko upravlja skupina Telekom Austria Group. Storitve v Sloveniji pa zagotavlja Si.mobil.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki