marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaZakaj je HONOR Magic8 Lite prvak med telefoni srednjega razreda
13.02.2026

Ste se že znašli v situaciji, ko je sredi natrpanega dne ikona baterije na vašem telefonu nenadoma postala rdeča, zato ste morali omejiti uporabo aplikacij, preskočiti klic ali panično poiskati polnilec? Ste morda občutili frustracijo, ko je naprava ugasnila ravno takrat, ko ste jo najbolj potrebovali ali pa je ohišje popustilo že ob manjšem politju ali padcu?

slikaZmogljivost mobilnega pretakanja v letu 2025: Slovenija na zelo tesnem svetovnem odru
11.02.2026

Po podatkih nPerf Tajvan, Slovaška, Slovenija, Bolgarija in Francija tvorijo peterico držav z najboljšimi zmogljivostmi mobilnega pretakanja v letu 2025. Z indeksi zmogljivosti med 77,81 % in 79,05 % te države izkazujejo izjemno tesno konkurenco, saj razlika med prvim in petim mestom ne presega 1,3 točke.

slikaSamsung z inovacijami povezuje športnike in navijače z doživetji Milano Cortina 2026
09.02.2026

Samsung, svetovni olimpijski in paraolimpijski partner, je predstavil, kako bo z integracijo mobilnih inovacij in Galaxy AI v celotno izkušnjo v času iger prispeval k večji povezanosti olimpijskih in paraolimpijskih zimskih iger Milano Cortina 2026.

slikaOb novem REDMI Note 15 Pro tudi brezplačna zamenjava zaslona
06.02.2026

Ob nakupu modelov REDMI Note 15 Pro+ 5G in REDMI Note 15 Pro 5G uporabniki prejmejo Xiaomi Smart Band 10 in REDMI Buds 8 Lite kot darilo, poleg tega pa tudi pravico do brezplačne zamenjave zaslona v 12 mesecih ter dostop do storitve Google One za 3 mesece in YouTube Premiuma za 2 meseca.

članki

Bo Samsung zakupil prve količine procesorja Snapdragon 845?


13.10.2017
Objavil: Dare Gliha

Na spletu so se ponovno pojavile govorice, da bo Samsung kupil celotno količino procesorja Snapdragon 845, ki ga bodo uporabili pri svojem novem mobilniku Galaxy S9 / S9+. Podoben dogovor je Samsung s Qualcommom sklenil že za Snapdragon 835.

Ta dogovor je nekatere proizvajalce prisilil, da so za svoje mobilnike uporabili starejše procesorje. LG je tako za svoj mobilnik G6 bil primoran uporabiti Snapdragon 821, kar nekaj proizvajalcev pa je svoje premium izdelke predstavilo kasneje, ko so bile zaloge procesorja zopet na voljo.

Iz istega vira je prišla tudi vest, da bosta Galaxy S9 in S9+ na voljo mesec prej kot predhodnik, kar pomeni, da bo predstavitev lahko že na mobilnem kongresu v Barceloni, prodaja pa bi lahko stekla že sredi marca prihodnje leto.

fotografije
komentarji