marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaKaj pa, če izgubim eno brezžično slušalko?
16.02.2026

Nakup brezžičnih slušalk Huawei prinaša več kot le odlično zvočno izkušnjo. Omogoča tudi večjo brezskrbnost, saj v primeru izgube ušesnega čepka niste obsojeni na nakup novega para slušalk. Huawei namreč ponuja možnost nakupa nadomestnega po bistveno ugodnejši ceni, kar je v svetu brezžičnih slušalk redkost in velika prednost.

slikaZakaj je HONOR Magic8 Lite prvak med telefoni srednjega razreda
13.02.2026

Ste se že znašli v situaciji, ko je sredi natrpanega dne ikona baterije na vašem telefonu nenadoma postala rdeča, zato ste morali omejiti uporabo aplikacij, preskočiti klic ali panično poiskati polnilec? Ste morda občutili frustracijo, ko je naprava ugasnila ravno takrat, ko ste jo najbolj potrebovali ali pa je ohišje popustilo že ob manjšem politju ali padcu?

slikaZmogljivost mobilnega pretakanja v letu 2025: Slovenija na zelo tesnem svetovnem odru
11.02.2026

Po podatkih nPerf Tajvan, Slovaška, Slovenija, Bolgarija in Francija tvorijo peterico držav z najboljšimi zmogljivostmi mobilnega pretakanja v letu 2025. Z indeksi zmogljivosti med 77,81 % in 79,05 % te države izkazujejo izjemno tesno konkurenco, saj razlika med prvim in petim mestom ne presega 1,3 točke.

slikaSamsung z inovacijami povezuje športnike in navijače z doživetji Milano Cortina 2026
09.02.2026

Samsung, svetovni olimpijski in paraolimpijski partner, je predstavil, kako bo z integracijo mobilnih inovacij in Galaxy AI v celotno izkušnjo v času iger prispeval k večji povezanosti olimpijskih in paraolimpijskih zimskih iger Milano Cortina 2026.

članki

Bo Apple na novih iPhonih uporabil USB-C?


12.06.2019
Objavil: Dare Gliha

Že nekaj časa se govori, da bo Apple opustil svoj Lightning priključek in prešel na standardni USB-C. Očitno bo do tega prišlo že letos, vsaj če verjamemo namigu v beta različici prihajajočega operacijskega sistema iOS 13.

Tam je namreč v recovery zaslonu narisan kabel USB-C , ki kaže na računalnik in to na mestu, kjer je bil do sedaj Lightning kabel, ki je prikazoval povezavo na iTunes.

To nebi bilo prvič, da bi Apple opustil Lightning priključek, USB-C je namreč že uporabil na iPadu Pro. Bokj standardni USB-C ima kar nekaj prednosti, med drugim omogoča hitrejše polnjenje ter več dodatkov.

Smiselno bi bilo, da bi vsaj iPhona 11 in 11 Max imela priključek USB-C, saj bi s tem omogočili hitro polnjenje. Glede na to, da Apple še vedno služi s prodajo licenc za Lightning, pa je malo verjetno, da bi na USB-C preselili celotno linijo prihajajočih iPhonov.

fotografije
komentarji