marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaLenovo z najuspešnejšim četrtletjem v zgodovini
28.08.2026

Lenovo je skupaj s svojimi hčerinskimi podjetji objavil rezultate za prvo četrtletje poslovnega leta 2026/27. Skupina je zabeležila najvišjo četrtletno rast prihodkov v zadnjih petih letih in najuspešnejše četrtletje v svoji zgodovini.

slikaHONOR predstavlja novo platformo AiMAGE in partnerstvo z družbo ARRI
26.08.2026

HONOR je na dogodku HONOR Imaging Technology Launch predstavil platformo AiMAGE, novo načelo Optics-Intelligence Evolution in sodelovanje z družbo ARRI. Nove rešitve povezujejo napredno optiko, umetno inteligenco in profesionalne filmske tehnologije ter jih približujejo mobilnemu ustvarjanju.

slikaSamsung bo na Gamescom 2026 predstavil najnovejše inovacije na področju iger
24.08.2026

Samsung je napovedal svojo udeležbo na dogodku Gamescom 2026, ki bo potekal na razstavišču v Kölnu (Koelnmesse) v Nemčiji od 26. do 30. avgusta. Tam bo podjetje predstavilo svojo celovito igralno vizijo, ki brezhibno povezuje različne igralne platforme.

slikaBaterija je postala ključni dejavnik pri izbiri pametnega telefona
21.08.2026

Raziskavi Counterpoint Research in Canalys kažeta, da je avtonomija baterije postala najpomembnejši dejavnik pri izbiri novega pametnega telefona, pešanje baterije pa glavni razlog za zamenjavo starega. HONOR na to odgovarja z modelom Magic V6, ki v le 9 mm tankem prepogljivem ohišju skriva 6.660 mAh silicij-ogljikovo baterijo.

članki

Avstralski APEK oglobil Nokio


03.02.2012
Objavil: Aleš Poljak

The Australian Communications and Media Authority oziroma avstralski APEK je finsko Nokio oglobil zaradi pošiljanja SPAM SMS sporočil svojim strankam, oziroma uporabnikom njihovih mobilnih aparatov.

Reuters poroča, da Nokia pošilja avstralskim uporabnikom SMS sporočila z navodili, kako bolje izkoristiti določene funkcije in kako do boljše uporabniške izkušnje z njihovimi mobilnimi aparati. Glavni razlog za globo je bil, da Nokia uporabnikom ni omogočila, da ta prijazna informativna sporočila v prihodnosti ne prejemajo, oziroma, da se odjavijo.

»Nekatera podjetja še vedno ne dojamejo pravil SMS marketinga, saj zanj veljajo popolnoma enaka pravila, kot na primer za elektronski marketing,« je dejal Richard Bean, predsednik avstralskega APEKA.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki