marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaSamsung stopa v akcijo s filmom Sony Pictures Spider-Man: Brand New Day
26.06.2026

Samsung vabi oboževalce, da vstopijo v svet filma Spider-Man: Brand New Day prek lansiranja Spidey Trackerja, interaktivne izkušnje, ki jo poganja Samsung Galaxy. Sledilnik, ki ga v filmu razvije Ned Leeds (lik, ki ga upodablja Jacob Batalon) na napravi Samsung Galaxy za spremljanje Spider-Manove lokacije, zdaj zaživlja tudi kot prilagojena spletna stran za oboževalce.

slikaVeč kot samo zaslon: ali tvoj telefon prestane estetski preizkus
24.06.2026

Pomislite na predmete, ki jih nosite vsak dan. Vašo najljubšo uro ali torbo, v kateri je vaše celotno življenje. To niso samo stvari, temveč del vaše identitete. Ker je telefon v roki pogosteje kot karkoli drugega, ne more biti zgolj generičen kos tehnologije. Serija Galaxy A temelji na ideji, da mora biti vrhunska izkušnja videti in delovati tako skrbno izbrano kot preostali del vašega življenja.

slikaZakaj sta HONOR 600 in 600 Pro pametna izbira za uporabnike, ki razmišljajo dolgoročno
22.06.2026

V času, ko pametni telefoni pogosto zastarajo že po nekaj letih, HONOR 600 in HONOR 600 Pro ponujata trpežno zasnovo z visoko zaščito pred vodo, baterijo z življenjsko dobo do pet let ter šest let programskih in varnostnih posodobitev v Evropi.

slikaObvladajte estetiko "clean girl": vaš najbolj naraven videz doslej
19.06.2026

Obdobje močnih filtrov, ki povsem spremenijo vaš videz, je uradno mimo, saj se trendi vse bolj usmerjajo k lepoti, ki deluje spontano in sveže. Nova serija Galaxy S26 je zasnovana prav za podporo takšnemu slogu, saj poskrbi, da so vaše vsakodnevne objave videti vrhunsko, ne da bi delovale umetno.

članki

Apple - konec ekskluzive za iPhone?


30.12.2008
Objavil: Mitja Zupančič

Frncoski regulator konkurence ima v načrtu končati Applovo eksluzivo za njihov mobilnik iPhone. Njihovo mnenje je sledeče: "Tak način prodaje omogoča takojšnjo in resno grožnjo konkurenci."

V Franciji ima za iPhone eksluzivne prodajne pravice operater Orange, pogodba je zelo podobna operaterju O2 iz Velike Britanije. Vendar je bila Orangeova pogodba z Appleom zavrnjena s strani komisije za konkurenco, po pritožbi konkurenčnega operaterja Bouyges Telecom SA.

Pritožba je bila zaradi dobrih prodajnih rezultatov Applovih mobilnikov vložena meseca septembra, a so se pri podjetju Orange na to pripravljeni pritožiti. V primeru uspeha bo to pomenilo veliko neugodnosti za ostale tekmece v ZDA, Nemčiji in Veliki Britaniji. Pri Bouyges Telecom SA še vedno upajo na uspešnost pritožbe in da bodo končno ponudili svojim strankam Applove mobilnike.

Podobna dejanja se po vsej verjetnosti ne bodo zgodila v Veliki Britaniji, predvsem zato, ker operater O2 brez težav ponuja jabolka že več kot eno leto. Podobno ekskluzivo ima tudi podjetje Vodafone z mobilnikom BlackBerry Storm.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki