marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHONOR predstavil MagicOS 10, prvi operacijski sistem, ki se uči in razvija sam
03.11.2025

HONOR je na svoji prvi svetovni razvijalski konferenci v Shenzhenu predstavil MagicOS 10, prvi operacijski ekosistem na svetu, ki se lahko sam uči in izboljšuje. Ta prelomna novost pomeni začetek nove dobe, ko klasične operacijske sisteme zamenjujejo pametni sistemi, ki temeljijo na umetni inteligenci.

slikaVisa uvaja nov protokol za varno in pametno z UI podprto nakupovanje
31.10.2025

Visa je predstavila varnostno rešitev Trusted Agent Protocol, ki vzpostavlja temeljni okvir za agentsko poslovanje in omogoča varno komunikacijo med UI agenti in trgovci v vseh fazah nakupnega procesa.

slikaSamsung Galaxy XR: Odpiranje novih svetov
29.10.2025

Samsung je za južnokorejski in ameriški trg predstavilo Galaxy XR, novo kategorijo naprav, ki temeljijo na umetni inteligenci in so zasnovane za zagotavljanje poglobljenih doživetij v obliki, optimizirani za večmodalno umetno inteligenco.

slikaNa Kitajskem lansirali serijo HONOR Magic8 in napovedali prihod naprave ROBOT PHONE
27.10.2025

HONOR je na Kitajskem uradno predstavil novo serijo HONOR Magic8, prvo generacijo samoučečih se AI telefonov. Serija prinaša napredno inteligenco YOYO Agent, prelomne inovacije v mobilni fotografiji in zmogljivosti, ki postavljajo nove rekorde v industriji. Ob zaključku dogodka je HONOR razkril tudi načrte svoje najdrznejše inovacije doslej – prihod povsem nove kategorije naprav ROBOT PHONE.

članki

Android Auto ima novo diagnostično orodje, ki zazna neprimerne USB kable


25.03.2022
Objavil: Dare Gliha

Googlova najnovejša posodobitev aplikacije Android Auto (različica 7.5.121104) prinaša novo diagnostično orodje za zagon USB, ki uporabnikom pove, ali je njihov priključni kabel napačen oz. neprimeren.

Novo orodje samodejno preveri, ali prenos podatkov med povezanimi telefoni in infozabavnim sistemom v avtomobilu deluje pravilno in pošlje sporočilo, če odkrije kakršne koli težave.

Na Googlovi strani za podporo je tudi priporočeno, da uporabite priloženi kabel USB, ki je bil dobavljen s telefonom. Google tudi predlaga, da bi morali biti omenjeni kabli v idealnem primeru dolgi manj kot 1 m in upoštevati standard USB-IF. Prav tako ne uporabljajte vozlišč USB, kabelskih adapterjev ali podaljškov.

Ali že imate novo funkcijo lahko preverite v meniju pomoči za povezavo v aplikaciji Android Auto, saj se bo le-te uvajala postopoma.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki