marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHONOR je objavil posnetek ekstremnega testiranja mobilnika Magic8 Lite
07.01.2026

HONOR Magic8 Lite kot najzmogljivejši pametni telefon srednjega razreda doslej postavlja nova merila na trgu, saj združuje vodilno vzdržljivost v industriji, zmogljivo baterijo in napredne fotografske zmogljivosti. Novi model bo navdušil uporabnike, ki iščejo zanesljiv, vsestranski pametni telefon srednjega razreda za dinamičen vsakdan in dolgotrajno uporabo.

slikaSamsung SmartThings je prvi v industriji, ki podpira kamere Matter
05.01.2026

Samsung je sporočil, da njihova platforma za pametni dom SmartThings zdaj podpira Matter 1.5 – globalni standard za pametni dom – s čimer je prva v industriji, ki podpira kamere, združljive s standardom Matter.

slikaUjemite vsak trenutek kot ustvarjalec: Galaxy orodja za kamero
02.01.2026

Prebudite ustvarjalca vsebin v sebi. Vaša Galaxy kamera je pripravljena. Preizkusite način Pro Video in ročno nastavite ostrenje, osvetlitev ter ISO kot filmski ustvarjalec. Ali pa izberite preprostejši pristop s funkcijo En posnetek (Single Take), pri kateri umetna inteligenca z enim dotikom zajame več fotografij in kratkih videoposnetkov.

slikaPrihajata najbolj dovršena pametna telefona doslej
31.12.2025

HONOR je napovedal prihod nove serije pametnih telefonov. Paradni model Magic8 Pro v ospredje postavlja zanesljivost, vzdržljivost in dolgoročno uporabo ter navdušuje z vrhunskim dizajnom, naprednim sistemom kamer AiMAGE, zmogljivo baterijo in inteligentnimi AI funkcijami. Dostopnejši Magic8 Lite pa izstopa z izjemno odpornostjo na padce, vodo in prah ter večdnevno avtonomijo baterije.

članki

Android 2.2 nagradnja za Galaxy S septembra


27.08.2010
Objavil: Mitja Zupančič

Pri Samsungu so kar preko Twitterja objavili novico o septembrski nadgradnji njihovega modela Galaxy S na Android različice 2.2 na vseh omrežjih.

V praksi to pomeni, da se bomo izognili nezanesljivim in oklevajočim nadgradnjam programske opreme, kot se to dogaja pri nadgradnji HTC Desireja.

"Ves čas se pojavljajo vprašanja o nadgradnji na Android 2.2. Zadeva je trenutno v razvojni fazi in bo na voljo za vsa omrežja konec septembra," se je še dopolnilo sporočilo.

Android 2.2 bo tako vse skupaj pohitril in tudi izboljšal podporo flashu 10.1. Tudi avtonomija baterije se naj bi z boljšo učinkovitosjo programske opreme popravila.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki