marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaKako plačevati s Huawei urami?
13.05.2026

Brezstično plačevanje s pametno uro je daleč najpreprostejši način digitalnega plačevanja. Nekoč smo govorili, da imate telefon vedno pri roki, zdaj pa velja, da imate zelo verjetno na zapestju pametno uro. Nič ni bolj sproščujočega od rekreativnega teka, ko ste telefon pustili doma, obenem pa veste, da imate plačilno sredstvo na dosegu.

slikaXiaomi razkriva ESG poročilo, ki izpostavlja napredek na področju trajnosti in tehnologije
11.05.2026

Družba Xiaomi (»Xiaomi« ali »Skupina«) je objavila svoje osmo letno poročilo o okoljskih, družbenih in upravljavskih vidikih (ESG) za leto 2025, ki potrjuje njeno zavezanost trajnostnemu razvoju. Xiaomijeva strategija, ki temelji na ključnih lastnih tehnologijah, je dosledno vključevanje ESG načel v vsakodnevno delovanje njihovega pametnega ekosistema »Človek × Avto × Dom«.

slikaPripravljeni na vikend pobeg: naprave, ki bodo to pomlad olajšale vsa potovanja
08.05.2026

Pomlad je tu in z njo tisti znani nemir v nogah — tisti, ki šepeta, da je skrajni čas za mini pobeg. Ne glede na to, ali načrtujete podaljšan vikend v romantičnem Parizu, raziskovanje skritih ulic Palerma ali preprost pobeg na obalo ob šumu valov in vonju najljubše kave, je eno gotovo – s pravimi dodatki bo vse lažje.

slikaHONOR 600 in HONOR 600 Pro odslej na voljo tudi v Sloveniji
07.05.2026

Včeraj sta bila v Opatiji, v dovršenem okolju hotela Royal, premierno predstavljena nova pametna telefona HONOR 600 in HONOR 600 Pro. Najnovejša modela iz serije HONOR 600 prinašata preplet dovršenega dizajna, naprednih zmogljivosti in zanesljive uporabniške izkušnje, ustvarjene za sodoben vsakdan.

članki

Ali bo iPhone 6 predstavljen 19. septembra?


23.07.2014
Objavil: Dare Gliha

Na Kitajskem se je na spletu pojavil promocijski oglas za predstavitev novega Applovega mobilnika iPhone 6, ki nakazuje, da bo predstavitev mobilnika 19. septembra, hkrati pa nakazuje na predstavitev dveh različic.

To potrjuje govoricam, da bo Apple letos predstavil dve različici iPhona in sicer manjšo različico velikosti 4,7 palca ter večjo velikosti 5,5 palca. Na letaku so zapisane tudi cene, za manjšo različico je zapisana preračunana osnovna cena 850 dolarjev, pri večjem pa preračunano 1012 dolarjev.

Po navedbah GSMInsiderja imajo večji kitajski operaterji kot sta China Mobile in China Unicom že na voljo obe različici za testiranje povezljivosti s svojim 4G LTE omrežjem.

Ločljivost 4,7 palčnega zaslona iPhona 6 naj bi znašala 960 x 1704 pik, velikost pa naj bi glede na zadnje govorice znašala 137,5 x 67 x 7 mm (trenutna različica 5s ima dimenzije 123,8 x 58,6 x 7,6 mm).

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki