marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaSamsung na MWC 2026 nadgrajuje Galaxy AI in povezani ekosistem
09.03.2026

Samsung je na sejmu Mobile World Congress (MWC) 2026 predstavil svojo razširjeno razstavo. Razstavni prostor Samsung je bil nadgradnja uspeha dogodka Galaxy Unpacked in presega zgolj predstavitev mobilne naprave z demonstracijo, kako Galaxy AI postaja resnično agentni spremljevalec, ki omogoča bolj personalizirane, intuitivne ter brezhibno povezane izkušnje v celotnem ekosistemu Galaxy.

slikaXiaomi na MWC 2026 predstavil ekosistem umetne inteligence nove generacije
06.03.2026

Na svetovnem mobilnem kongresu 2026 je Xiaomi predstavil pametni ekosistem »Človek × Avto × Dom«, ki ga poganja obsežna umetna inteligenca, globoko integrirana v različne primere rabe. Z njim podjetje prikazuje uspešen prehod od konceptualne inovacije do praktične uporabe, s čimer pripelje umetno inteligenco onkraj digitalnega sveta v vsakdanji fizični svet.

slikaKako HONOR Magic8 Pro poenostavi vsakdan z napredno umetno inteligenco
05.03.2026

Z modelom HONOR Magic8 Pro umetna inteligenca ni več le funkcija v ozadju, temveč aktivna pomočnica. Samodejno izboljša fotografije, omogoča upravljanje z glasom, predlaga uporabne funkcije in olajša prenos datotek med različnimi napravami.

slikaGalaxy AI širi večagentni ekosistem, da uporabnikom ponudi več izbire in prilagodljivosti
04.03.2026

Samsung je napovedal nadaljnjo širitev Galaxy AI in s tem okrepilo svojo vizijo bogatega, odprtega in integriranega večagentnega ekosistema. Galaxy AI, zasnovan na Samsung viziji umetne inteligence, ki zmanjšuje napor in število korakov pri vsakodnevnih opravilih, je ustvarjen zato, da uporabnikom pomaga stvari opraviti bolj naravno in z več izbire, prilagodljivosti ter nadzora.

članki

AirDrive za iPhone


21.11.2007
Objavil: Dare Gliha

Mad Catz Interactive namerava izdati novo družino slušalk iz serije AirDrives že v začetku prihodnjega leta. Posebnost nove serije je ta, da bodo izdelane za uporabo z Applovim iPhonom.

Tako kot originalne AirDrives slušalke bodo tudi različice za iPhone izdelane v podobnem slogu. Narejene bodo za nošenje okoli ušesa, vgrajeno pa bodo imele InAir tehnologijo, ki omogoča, da uporabnik sliši tudi vse, kar se dogaja okoli njega. iPhone kompatibilne slušalke bodo vključevale mikrofon in tudi t.i. »one-touch music-to-phone« opcijo.

AirDrives za iPoda bodo predvidoma na voljo v začetku leta 2008, priporočena prodajna cena pa bo kar 119,99 dolarjev. AirDrives so kompatibilne tudi z Ipodom, MP3 predvajalniki, računalniki in prenosnimi DVD sistemi. Več o slušalkah pa si lahko preberete na strani proizvajalca.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki