marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaKaj pa, če izgubim eno brezžično slušalko?
16.02.2026

Nakup brezžičnih slušalk Huawei prinaša več kot le odlično zvočno izkušnjo. Omogoča tudi večjo brezskrbnost, saj v primeru izgube ušesnega čepka niste obsojeni na nakup novega para slušalk. Huawei namreč ponuja možnost nakupa nadomestnega po bistveno ugodnejši ceni, kar je v svetu brezžičnih slušalk redkost in velika prednost.

slikaZakaj je HONOR Magic8 Lite prvak med telefoni srednjega razreda
13.02.2026

Ste se že znašli v situaciji, ko je sredi natrpanega dne ikona baterije na vašem telefonu nenadoma postala rdeča, zato ste morali omejiti uporabo aplikacij, preskočiti klic ali panično poiskati polnilec? Ste morda občutili frustracijo, ko je naprava ugasnila ravno takrat, ko ste jo najbolj potrebovali ali pa je ohišje popustilo že ob manjšem politju ali padcu?

slikaZmogljivost mobilnega pretakanja v letu 2025: Slovenija na zelo tesnem svetovnem odru
11.02.2026

Po podatkih nPerf Tajvan, Slovaška, Slovenija, Bolgarija in Francija tvorijo peterico držav z najboljšimi zmogljivostmi mobilnega pretakanja v letu 2025. Z indeksi zmogljivosti med 77,81 % in 79,05 % te države izkazujejo izjemno tesno konkurenco, saj razlika med prvim in petim mestom ne presega 1,3 točke.

slikaSamsung z inovacijami povezuje športnike in navijače z doživetji Milano Cortina 2026
09.02.2026

Samsung, svetovni olimpijski in paraolimpijski partner, je predstavil, kako bo z integracijo mobilnih inovacij in Galaxy AI v celotno izkušnjo v času iger prispeval k večji povezanosti olimpijskih in paraolimpijskih zimskih iger Milano Cortina 2026.

članki

AT&T potrdil 3G iPhone v letu 2008


27.12.2007
Objavil: Klemen Sterle

Kar se je sicer zdelo logično, je sedaj tudi potrjeno : v letu 2008 bomo doživeli nadgradnjo iPhona z možnostjo povezovanja v 3G omrežja

Randall Stephenson, predsednik odbora pri AT&T je na srečanju Churchill kluba v Kaliforniji končno potrdil, kar se je sicer pripravljalo že nekaj časa : Apple bo leta 2008 nadgradil iPhone, da se bo lahko povezoval tudi v 3G omrežja. Pri Applu so kot razlog da mobilnik, ki je doživel precej kritik na račun tega, da še vedno uporablja EDGE namesto kakšnega od novejših in hitrejših tehnologij prenosa navedli, da so uporabili to tehnologijo predvsem zato, ker so menili, da bo dolžina baterije bila dosti krajša z energijsko bolj potratnimi 3G čipi.

Pri omembi cene je Stephenson omenil, da ima tu AT&T bolj malo vpliva, saj ceno telefona določa Steve Jobs.

Potrditev prihaja mesec zatem, ko je Broadcom razodel, kar so nekateri verjeli, da bo 3G čip, ki ga bo nadgrajeni iPhone uporabljal njihov. Le-ta naj bi bi podpiral povezljivost z 7,2 Mbps HSDPA , podpiral grafiko in procesiranje slik pri do 5 MP kamerah, imel pa naj bi tudi manjšo energijsko porabo, kot že obstoječi čipi.

fotografije
komentarji