marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaNajlepše trenutke je običajno najtežje ujeti
20.07.2026

Predstavljajte si naslednje: osvetlitev je idealna, vzdušje za mizo je sproščeno, vaša skupina prijateljev pa se iskreno smeji. To je spomin kot iz učbenika, točno takšen trenutek, ki ga ustvarjalci z veseljem dokumentirajo. Izvlečete pametni telefon, da bi ga posneli, in iluzija se v trenutku razblini.

slikaKmalu prihaja nov z umetno inteligenco podprt spremljevalec za vaše zdravje na zapestju
18.07.2026

Ker umetna inteligenca postaja sestavni del vsakdanjega življenja, mobilne naprave predstavljajo glavno vstopno točko za izkoriščanje njenega polnega potenciala. Najpomembneje je, kako je mogoče umetno inteligenco smiselno vključiti v vsakdanje življenje, brezhibno, intuitivno in na načine, ki uporabnikom resnično nudijo podporo.

slikaSamsung sodeluje z družbo Alcedis
17.07.2026

Samsung je naznanil partnerstvo z družbo Alcedis, digitalno usmerjeno organizacijo za klinične raziskave, specializirano za podatkovno vodene klinične študije, z namenom pretvoriti biometrične podatke, zbrane z nosljivimi napravami, v pomembne dokaze za klinične študije v farmacevtskih in drugih raziskovalnih organizacijah ter s tem povečati učinkovitost tako glede stroškov kot časa.

slikaXiaomi napoveduje svoj prvenec na IFA 2026 in potrjuje dolgoročno zavezanost Evropi
15.07.2026

Xiaomi se je udeležil uradnega dogodka IFA Kick-Off v Berlinu, kjer je ponovno potrdil svojo dolgoročno zavezanost Evropi in napovedal, da bo letos septembra prvič nastopil na sejmu IFA.

članki

V Avstraliji bo Vodafone oktobra lansiral 3G omrežje


17.04.2005
Objavil: Dare Gliha

Avstralska enota operaterja Vodafone je sporočila, da bo njihovo omrežje tretje generacije v Sydneyu in Melbournu pričelo z delovanjem oktobra letos.

Nadgradnje omrežja so v planu šele po zagonu le-tega, zato bodo prebivalci mest Brisbane, Perth in Adelaide morali počakati vsaj do prvega četrtletja leta 2006 za njegovo uporabo, so še povedali. Vodafone bo 3G omrežje v Avstraliji delil z operaterjem Optus, ki je del podjetja Singapore Telecommunications.

Največji avstralski operater Telstra, ki omrežje 3G deli z lokalno enoto operaterja Hutchinson Whampoa, načrtuje zagon 3G omrežja v petih večjih mestih po Avstraliji malenkost prej, to je v sredini letošnjega leta.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki