marketing
povzetek
tehnične lastnosti
Čas pogovora:
do 9 ur (2G) / do 7 ur (3G)
V pripravljenosti:
do 600 ur (2G) / do 500 ur (3G)
Tip baterije:
Li-Ion (1350 mAh)
Dimenzije:
120,7 x 53 x 17,9 mm
Teža:
115 g
Tip zaslona:
Barvni TFT, odporen na praske, 240 x 320 pik, 256k barv
Oblika:
tablični
Notranji pomnilnik:
30 MB
Zadnji testi mobilnikov
Nokia Lumia 710
02.05.2012

Nokia Lumia 800
13.04.2012

Sony Xperia S
03.04.2012

Samsung Galaxy Nexus
13.03.2012

Nokia 500
07.02.2012

Nokia N9
06.01.2012

Samsung Galaxy Note GT-N7000
23.12.2011

Sony Ericsson Active
24.10.2011

Sony Ericsson Xperia Arc
07.09.2011

Nokia E6
23.08.2011

mobilniki
arhiv predstavitev
Samsung

Vzdržljiv mobilnik za uporabo na prostem

Samsung Xcover 271

Deli z ostalimi
Samsung Xcover 271

13.10.2010
Objavil: Dare Gliha

Z XCover 271 predstavlja Samsung najvzdržljivejši mobilni telefon do sedaj za uporabo na prostem. Naprava s certifikatom IP 67, ponuja ljubiteljem gibanja na prostem robustno ohišje v športni obliki, ki ga ščiti pred nevšečnostmi, kot sta prah in voda.




ne podpira datum microSD / TransFlash
ne podpira ura
ne podpira slovenski jezik
ne podpira vibriranje
ne podpira ALS
ne podpira razširitveno mesto za kartico
ne podpira zunanja antena
ne podpira zaslon občutljiv na dotik
ne podpira prog. oprema za povezavo s PC
ne podpira Accelerometer (orientacijski senzor)
ne podpira push-email  
podpira SMS
ne podpira EMS
podpira MMS
podpira e-pošta (IMAP/POP3)
podpira predvidevanje vnosa T9 v slo. jeziku
ne podpira Push To Talk
ne podpira lastne melodije (skladatelj) 1632 x 1224 pik (2 Mpix)
Povečava: -/ni podatka
Snemanje video: neomejeno
ne podpira predvajalnik MIDI melodij
ne podpira predvajalnik MP3 melodij
ne podpira predvajalnik WAV melodij
ne podpira MIDI za zvonjenje
ne podpira WAV za zvonjenje
ne podpira MP3 za zvonjenje
ne podpira stereo zvonjenja
ne podpira video zvonjenja
ne podpira lastno ozadje
ne podpira teme
ne podpira vgrajen fotoaparat
ne podpira GSM 900/1800 MHz  
ne podpira GSM 900/1800/1900 MHz
podpira GSM 850/900/1800/1900 MHz
ne podpira GPRS
ne podpira HSCSD
podpira EDGE
podpira UMTS
ne podpira HSDPA
ne podpira Wi-Fi
podpira bluetooth
ne podpira infrardeči vmesnik
podpira kabel (USB, ...)
podpira HTTP (spletne strani)
podpira WAP
podpira GPS (satelitska navigacija)
ne podpira TV-OUT
podpira koledar  
podpira budilka
podpira opomniki
podpira kalkulator
podpira snemalnik zvoka/diktafon
podpira igre
podpira java
podpira radio FM

Zaradi pripomočkov kot so vzdržljiva 1350 mAh baterija, GPS z Google Maps, digitalni kompas ter žepna svetilka, je Samsung XCover zanesljiv spremljevalec pri vseh aktivnostih na prostem, tako v službi kot v prostem času.

Robusten spremljevalec v vseh življenjskih situacijah

Tako pri plezanju, na neprehodnem terenu, na poletnih turah z gorskim kolesom ali na zimskih smučiščih pri minus stopinjah, je XCover popoln spremljevalec za vse ljubitelje narave. S certifikatom IP 67 se lahko nov mobilnik za uporabo na prostem občasno tudi potopi v vodo in do 30 minut vzdrži na globini več kot en meter. Zaradi svojega robustnega ohišja je tudi odporen na prah in udarce. Njegov 2-palčni zaslon je s stopnjo trdnosti 4H ekstremno odporen na udarce in praske in tako najbolj primeren za težke pogoje na prostem.

XCover je dobro opremljen tudi za zimo. Veliko tipkovnico lahko upravljate z rokavicami, nezdrsljivo Urethan ohišje pa poskrbi za to, da lahko mobilnik varno uporabljate tudi z mokrimi rokami in v spolzkih pogojih.

Ostanite vedno na pravi poti

GPS sistem, ki vključuje Google Maps, skrbi za to, da z Xcoverjem vedno prispete tja kamor želite. Kdor uživa v avanturah, lahko uporablja digitalni kompas za navigacijo na neznanem območju. Za spominsko fotografijo na poti poskrbi izjemno primeren integriran fotoaparat z 2 milijonoma slikovnih točk in bliskavico. S pomočjo pedometra ne veste samo kako dolgo pot ste opravili, temveč tudi koliko kalorij ste pri tem porabili. In če bo ob vsem tem postalo že pozno, tudi ni težav, saj je vgrajena žepna svetilka vedno pripravljena, da vam varno osvetli pot domov.

3G mobilnik za uporabo na prostem ni samo robusten spremljevalec, tudi uporabniški funkciji »Osnovni zaslon« in »Ozadja« sta prilagojeni ljubiteljem akcije. Z Xcoverjem enostavno ostanete v kontaktu s prijatelji in družino, saj ponuja ob možnosti Instant Messaging tudi dostop do socialnih omrežij kot sta Facebook in Twitter. Z optimiziranim sistemom ozvočenja (Bass enhancement, Sound externalization) ponuja 3G mobilnik poleg vsega drugega tudi uravnotežen zvok, medtem ko s sistemom »Noise Cancelling« zmanjša nezaželen hrup na primer z gradbišč ali ceste.

Samsung XCover 271 bo v Sloveniji na voljo do sredine novembra po priporočeni maloprodajni ceni 149 EUR.

fotografije
komentarji
Kateri mobilni OS vam je najbolj všeč?

Android OS
Bada OS
iOS
Meego/Maemo OS
Symbian OS
Windows Phone OS
Drugi OS

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

 Garmin predstavlja nagradni natečaj
16.05.2012

Pri Graminu so pripravili zanimiv nagradni natečaj »Risanje z GPS napravo Garmin v naravi«, katerega predmet je oblikovati risbo, ki nastane iz sledi posnete z GPS napravo Garmin. Na natečaju lahko sodelujejo uporabniki s sledmi, ki jih zabeležijo z GPS napravami. Risbo v .gpx obliki, ki nastane iz sledi posnete z GPS napravo Garmin, se pošlje na e-naslov marketing@garmin.si s pripisom »Za nagradni natečaj«. Več informacij o natečaju pa najdete na Garminovi spletni strani.

več članki