marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaNov globalni natečaj HONOR Talents odpira vrata mladim ustvarjalcem
25.10.2025

HONOR je zagnal prestižni mednarodni program HONOR Talents – Global Design Awards, ki mladim umetnikom in oblikovalcem ponuja priložnost, da združijo umetnost, tehnologijo in inovacije ter svoje delo predstavijo na globalnem trgu.

slikaSamsung in Ulična liga za skateboarding širita partnerstvo
23.10.2025

Samsung in Ulična liga za skateboarding (Street League Skateboarding) sta napovedala širitev obstoječega partnerstva v globalno zavezništvo. Zedinjena v skupnih vrednotah ustvarjalnosti, inovativnosti in odprtosti ter z globokim spoštovanjem do rolkarske skupnosti, partnerstvo predstavlja pomemben mejnik za obe blagovni znamki.

slikaOd prvega posnetka do vizije prihodnosti: 15 let inovacij kamer Samsung Galaxy
22.10.2025

Danes je dovolj, da iz žepa vzamemo pametni telefon in že lahko ujamemo fotografije ter videoposnetke profesionalne kakovosti. V središču te revolucije je tehnologija kamere Samsung Galaxy, ki uporabnikom že petnajst let omogoča, da vsak trenutek posnamejo na preprost in zanesljiv način brez potrebe po klasičnem fotoaparatu.

slikaDigitalne inovacije za boljše življenje
20.10.2025

Telekom Slovenije je s petimi priznanji Ookla Speedtest Awards 2025 potrdil vodilno vlogo, saj ima najboljše, najhitrejše in najbolj pokrito mobilno omrežje. Ta dosežek, ki odraža uspeh strateških vlaganj in vrhunsko uporabniško izkušnjo, sovpada s krepitvijo vloge branika digitalne varnosti v času rekordnega porasta kibernetskih groženj.

članki

Nagrajenci izbora "Mobilnik leta 2018"


07.01.2019
Objavil: Thomas Bergant

Na našem portalu ste lahko od 27. novembra do 30. decembra 2018 glasovali za mobilnik leta 2018 po izboru obiskovalcev mobile.si. Sedaj pa si preberite še, kdo so dobitniki nagrad.

Zmagovalec letošnjega izbora je Huawei Mate 20 Pro, na drugem mestu mu sledi njegov največji konkurent Apple iPhone XS / XS MAX, na tretje mesto pa je uspelo še enemu mobilniku iz hiše Huawei - Huawei P20 Pro. Na četrto mesto se je zavihtel Samsung Galaxy S9 / S9+, na peto pa Nokia 7.1. Glasovanje je potekalo na strani http://www.mobile.si/mobilnik-leta-2018/.

O rezultatih glasovanja smo že pisal takoj po končanem izboru in jih lahko preberete tukaj.

V nedeljo, 31. decembra 2018, torej le en dan po zaključku glasovanja, smo opravili žrebanje dobitnikov nagrad. Žrebanje je potekalo elektronsko preko strani randompicker.com.

Letošnji nagrajenci so:

Mobilni telefon Nokia 6.1
Danijel Ančimer
4000 Kranj

Vodoodporna torbica Seawag
Gorazd Padar
1310 Ribnica

Zaščita zaslona Nano Protect+
Damjan Bizovičar
4224 Gorenja vas

Vsem nagrajencem čestitamo in jim želimo uspešno uporabo nagrad. Nagrade so že poslane po pošti ...

Ekipa portala mobile.si se zahvaljuje vsem sodelujočim za glasovanje, hkrati pa vas vabimo, da se glasovanja udeležite tudi v letu 2019, ko bomo izbirali mobilnik leta 2019.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki