marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaTelefona serije Huawei Pura 80 že na slovenskem trgu
14.11.2025

Pametna telefona Huawei Pura 80 Pro in Pura 80 Ultra z najsodobnejšimi tehnologijami in inovativnimi funkcijami premagujeta meje mobilne fotografije. Z novo generacijo premijskih modelov Huawei ohranja značilno minimalistično oblikovanje, navdihnjeno z brezčasnimi motivi sončnih žarkov, ki so pogost element oblikovanja nakita in prestižnih ur.

slikaHONOR predstavlja nadgradnjo MagicOS 10
12.11.2025

HONOR je razkril podrobnosti o novem operacijskem sistemu MagicOS 10 in napovedal nadgradnjo, zasnovano za zagotavljanje pametnejše in varnejše uporabniške izkušnje v vseh napravah HONOR.

slikaBesana je zdaj na voljo tudi za macOS
11.11.2025

Iz Amebisa sporočajo, da je Besana odslej na voljo tudi za uporabnike računalnikov Mac!

Po tem, ko so pred časom prenovili in razširili različico za Windows, so zdaj poskrbeli tudi za vse, ki delajo v okolju macOS.

slikaMastercard uvaja prvo rešitev zaznavanja in obveščanja o varnostnih grožnjah
10.11.2025

Mastercard predstavlja Mastercard Threat Intelligence, prvo rešitev zaznavanja in obveščanja o varnostnih grožnjah, ki jo je mogoče množično uporabiti na področju plačil. Rešitev združuje vpoglede družbe Mastercard o plačilnih prevarah ter globalni pregled nad omrežjem s pomočjo podatkov o varnostnih grožnjah, ki jih zagotavlja podjetje Recorded Future.

članki

Pri Telekomu danes pričenjajo s prodajo mobilnikov iPhone in ure Apple Watch 5


20.09.2019
Objavil: Thomas Bergant

Telekom Slovenije bo danes, ko se prične tudi globalna prodaja najnovejših Apple naprav, pričel s prodajo mobitelov serije Pro, iPhone 11 Pro in iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 ter ure Apple Watch Series 5 (GPS). V E-trgovini Telekoma Slovenije so mobilniki na voljo že od polnoči dalje, v vseh Telekomovih centrih po Sloveniji pa ob njihovem običajnem odprtju.

Izjema pri tem je Telekomov center Citypark v Ljubljani, kjer se bo prodaja pričela že ob 8. uri zjutraj. Vsi Mobilnik bodo na voljo v vseh spominskih različicah in v vseh barvah.

iPhone 11 Pro in iPhone Pro Max bosta na voljo s 64 GB, 256 GB in 512 GB spomina ter v štirih barvnih različicah (zelena, siva, srebrna in zlata), iPhone 11 pa v 64 GB, 128 GB in 256 GB spomina ter v šestih barvnih različicah (črna, bela, rdeča, rumena, zelena in viola).

Mobilnik iPhone 11 Pro bo na voljo po naslednjih cenah:
• spominska različica 64 GB: od 972 evrov dalje (z možnostjo nakupa na obroke 24 x 40,50 evra),
• spominska različica 256 GB: od 1140 evrov dalje (z možnostjo nakupa na obroke 24 x 47,50 evra),
• spominska različica 512 GB: od 1356 evrov dalje (z možnostjo nakupa na obroke 24 x 56,50).

Mobilnik iPhone 11 Pro Max bo na voljo po naslednjih cenah:
• spominska različica 64 GB: od 1068 evrov dalje (na obroke 24 x 44,50 evra),
• spominska različica 256 GB: od 1224 evrov dalje (z možnostjo nakupa na obroke 24 x 51,00 evra),
• spominska različica 512 GB: od 1440 evrov dalje ( z možnostjo nakupa na obroke 24 x 60,00 evra).

Mobilnik iPhone 11 bo na voljo po naslednjih cenah:
• spominska različica 64 GB: od 660 evrov dalje (z možnostjo nakupa na obroke 24 x 27,50 evra),
• spominska različica 128 GB: od 708 evrov dalje (z možnostjo nakupa na obroke 24 x 29,50 evra),
• spominska različico 256 GB: od 804 evrov dalje (z možnostjo nakupa na obroke 24 x 33,50 evra).

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki