marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaBaterija, ki sledi tempu sodobnih ustvarjalcev vsebin
05.06.2026

Zanesljiva baterija je postala eden ključnih delov uporabniške izkušnje, zato najnovejša modela HONOR 600 in HONOR 600 Pro združujeta dolgo življenjsko dobo baterije, inteligentno upravljanje porabe energije in podporo za do 1.600 polnilnih ciklov, kar omogoča stabilno delovanje tudi pri intenzivnejši vsakodnevni uporabi.

slikaSamsung predstavlja pustolovščino za otroke: komplet tablice in dodatkov Kids Box
04.06.2026

Digitalne naprave so danes del vsakdana skoraj vsake družine. Otroci jih uporabljajo za šolsko delo, ustvarjanje, raziskovanje in zabavo, starši pa ob tem vse pogosteje iščejo načine, kako zagotoviti varno, uravnoteženo in starosti primerno digitalno izkušnjo. Prav s tem v mislih je Samsung pripravil komplet tablice in dodatkov Kids Box.

slikaLenovo dosegel izjemne rezultate v četrtem četrtletju
03.06.2026

Lenovo Group Limited je skupaj s svojimi hčerinskimi podjetji (v nadaljevanju »skupina«) objavila rezultate za četrto četrtletje in poslovno leto 2025/26 ter poročala o izjemnem četrtem četrtletju in najuspešnejšem poslovnem letu v zgodovini skupine.

slikaAli tvoj telefon zdrži tvoj najdaljši dan?
01.06.2026

Kolikokrat se ti je že zgodilo, da ti zmanjka baterija ravno takrat, ko jo najbolj potrebuješ? Morda ravno takrat, ko potrebuješ prevoz domov po večerni zabavi, ali ko poskušaš ujeti tisti popoln sončni zahod za zgodbo in se zaslon preprosto ugasne. Vsi smo že bili v tej situaciji: v paniki iščemo vtičnico v kavarni ali nosimo powerbank, ki zasede polovico torbe.

članki

Več kot 500 miljonov prenosov preko Applove App store


05.02.2009
Objavil: Aleš Poljak

Applova spletna trgovina App store, preko katere lahko prenesete aplikacije za svojega iPhonea ali iPod Toucha je dosegla nov mejnik. Prenesenih je bilo več kot 500 milijonov aplikacij.

Velik del prenosov je bil zabeležen med božičnimi prazniki. Samo v zadnjih 42 dneh je bilo prenesenih 200 milijonov aplikacij. Septembra lani je Apple objavil novico, da so do tedaj uporabniki prenesli 100 milijonov aplikacij.

App store je zaživel junija 2008 in je v šestih mesecih zabeležil več prenosov kot iTunes v enakem obdobju. Glasbeni portal iTunes je potreboval 2 leti, da je zabeležil 500 milijonti prenos. App store trenutno ponuja preko 15 000 brezplačnih in plačljivih aplikacij.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki