marketing
več | arhivpoudarjeno.
slikaHONOR Magic8 Pro med prvimi s podporo za Android 17 Beta 3 za razvijalce
22.05.2026

HONOR Magic8 Pro bo med prvimi napravami v industriji s podporo za Android 17 Beta 3. Posodobitev prinaša enostavnejšo uporabo telefona, hitrejše preklapljanje med aplikacijami, več možnosti prilagajanja videza, boljšo zaščito zasebnosti ter izboljšave pri fotografiranju.

slikaXiaomi v Ljubljani predstavil prihodnost pametnega življenja
20.05.2026

V hotelu Four Points by Sheraton je Xiaomi s partnerjem, podjetjem Vama Trade Povšič & Co. d.o.o, pripravil ekskluziven dogodek za medije in poslovne partnerje, na katerem je predstavil najnovejše inovacije iz svojega vse širšega AIoT portfelja.

slikaTiha supermoč v vašem žepu
18.05.2026

Nova telefona iz serije HONOR 600 z MagicOS prinašata umetno inteligenco, ki neopazno izboljšuje fotografiranje, hitrost, povezljivost in vsakodnevno uporabo. Ob nakupu do 7. junija 2026 prejmete kupci tudi 80W adapter za hitro polnjenje ter enoletno garancijo za zaslon in zadnjo stran telefona.

slikaSamsung napoveduje prelomnico pri napovedovanju omedlevice z uro Galaxy Watch
15.05.2026

Samsung je sporočil, da je skupna klinična študija z bolnišnico Chung-Ang University Gwangmyeong v Južni Koreji uspešno potrdila sposobnost napovedovanja vazovagalne sinkope (VVS) z visoko natančnostjo z uporabo biosignalov, pridobljenih z uro Galaxy Watch6.

članki

iGO My Way 8.0 napada trg navigacijski naprav


20.03.2008
Objavil: Thomas Bergant

Nav N Go, eden izmed vodilnih ponudnikov GPS navigacijskih sistemov najavlja izid svoje 3D navigacijske programske opreme iGO My Way 8 za različne navigacijske platforme - PND oziroma Personal Navigation Devices, pametne mobilnike in igralne konzole.

Nova različica že znane programske opreme prinaša predvsem tridimenzionalne zemljevide, ki vsebujejo tudi podatke o višinah terena, zanimivih točkah ter zgradbah. Novo verzijo smo lahko videli na njihovem razstavnem prostoru na sejmu CeBIT, ki je potekal od 4. do 9. marca letos v Hannovru.

Povpraševanje po 3D navigacijskih sistemih je v Evropi v strmem porastu. Po napovedih analitikov naj bi v letu 2012, 90 do 95 odstotkov navigacijskih naprav uporabljenih v Evropi znalo prikazati foto-realističen prikaz. Prav zato so se tudi pri podjetju Nav N Go odločili, da poskusijo z izdelkom iGO My Way prehiteti konkurenco.

Da bi zagotovili delovanje programske opreme iGO My Way na čim širšem spektru mobilnih naprav, so sklenili strateška partnerstva z vodilnimi globalnimi podjetji, kot so Harman Kardon, LG Electronics, Sony Computer Entertainment Europe, QNX Software Systems, Asus Computers, Clarion Europe in Pioneer Europe.

Nav N Go že deluje naprimer na mobilnih navigacijskih napravah R300 in R700 od Asusa in pričakuje veliko pri uvedbi na Sonyjevih prenosnh igralnih konzolah Playstation Portable, ki je planiran za letošnjo pomlad.

Ekranske slike programa iGO My Way 8.0:

Kako izgleda navigiranje z novo različico iGO My Way 8.0 si lahko ogledate s klikom na naslednjo povezavo: KLIK (cca. 33 MB)

Na CeBITu smo lahko videli tudi program iGo My Way, ki deluje na Applovem iPhonu. O tem pa več v drugem članku.

fotografije
komentarji
Ali imate na mobilniku nastavljen slovenski jezik?

Da
Ne, imam nastavljeno angleščino
Ne, imam nastavljen drug jezik
Ne, ker moj mobilnik ne omogoča slovenščine
Ne vem

obveščanje

Prijava na elektronske novice:

e-pošta:

več članki